rynek nieruchomości na wynajem

Warszawska nieruchomość komercyjna Varso Tower z nowym najemcą

Varso Tower_fot HB Reavis
Jeszcze w grudniu 2022 roku warszawska nieruchomość komercyjna Varso Tower podpisała umowę z nowym najemcą.

Po ponad 25 latach działalności w Polsce międzynarodowa kancelaria CMS postanowiła zmienić swoją warszawską siedzibę. Firma przenosi się do budynku Varso Tower, nowego symbolu stolicy.
Na powierzchni ponad 7 000 mkw. powstało biuro nowej generacji – w zakresie funkcjonalności i wystroju na poziomie niespotykanym dotąd w branży usług prawnych. To nowoczesna przestrzeń do współpracy i rozwijania relacji w zespole oraz z klientami kancelarii – w myśl realizowanej przez CMS koncepcji
‘cultureplace’. Nowe biuro CMS w Warszawie zajmuje pięć kondygnacji – od 39. do 43.

Naszą pozycję rynkową budujemy, bazując na jakościowych relacjach: z zespołem oraz z klientami – mówi Andrzej Pośniak, partner zarządzający w kancelarii CMS – Ważne jest dla nas pobudzanie kreatywności, tworzenie i wykorzystywanie innowacji, a przede wszystkim współpraca. Chcemy budować wartościowe relacje nie tylko na linii pracownik-pracownik czy pracownik-klient, ale także klient-klient; łączyć idee, pomysły, przekuwać je na nowe możliwości i rozwiązania. Nowa przestrzeń umożliwia jeszcze lepszą realizację tych działań, w myśl naszej koncepcji ‘cultureplace’, w której centrum są właśnie szeroko pojęte relacje, szacunek do otoczenia i działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu – podkreśla Andrzej Pośniak.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora