rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Deweloper Panattoni startuje z budową nieruchomości komercyjnej Panattoni Park Bieruń I

Panattoni Park Bieruń I
Deweloper Panattoni startuje z budową nieruchomości komercyjnej Panattoni Park Bieruń I.

Deweloper Panattoni rozpoczął budowę nowego obiektu – Panattoni Park Bieruń I. Inwestycja o powierzchni prawie 20 000 m kw. zlokalizowana jest blisko strategicznych arterii komunikacyjnych Śląska. Obiekt ma już pierwszego najemcę – Sport-Shop.pl. Ukończenie budowy planowane jest na luty 2025 roku.
Nowy park powstaje w Bieruniu – 2,5 km od centrum miasta, 1,5 km od drogi krajowej nr 44 i 17 km od węzła autostrady A4 oraz drogi krajowej S1. Zaledwie 4 km od obiektu budowany jest węzeł na realizowanym nowym odcinku trasy S1 do Bielska-Białej.

– „Panattoni Park Bieruń I to nasza kolejna inwestycja, która potwierdza ogromny potencjał regionu śląskiego. Do wynajęcia zostało tutaj jeszcze nieco ponad 6 000 m kw. przestrzeni, z której mogą skorzystać firmy z różnych branż, w tym motoryzacyjnej, e-commerce, logistycznej czy lekkiego przemysłu. Dzięki strategicznej lokalizacji – blisko dróg krajowych i autostrad, a także zakładów przemysłowych tyskiej podstrefy KSSE, w tym zakładu Stellantis – park zapewnia znakomitą komunikację zarówno na rynku lokalnym, krajowym, jak i międzynarodowym” – mówi Tomasz Sikora, Senior Leasing Manager w Panattoni.

Źródło: Panattoni.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora