Zgłoś sprzedaż lub wynajem

IMG_8549WGN Commercial International  przyjmuje oferty sprzedaży / komercjalizacji nieruchomości. Zapraszamy do współpracy osoby / firmy zainteresowane zbyciem nieruchomości również ze sprzedającym w roli najemcy tzw. „sale & leaseback”.

Zapewniamy doświadczony zespół specjalistów, poufność informacji, sprawdzone procedury, bezpieczeństwo transakcji, partnerstwo w działaniu oraz maksymalizację zysków i korzyści dla klienta.

Naszym Klientom ofertujemy między innymi:

– jedną z największych w Europie baz Klientów poszukających nieruchomości, inwestorów, najemców;

– doskonałą znajomość rynku oraz usług;

– promocję nieruchomości Klienta w ponad 100 oddziałach  na terenie Polski i za granicą, w tym jako wyłączny w Polsce partner amerykańskiego Koncernu Realty Executives International

– wielopłaszyznową promocję m.in. w ponad 250 wiodących portalach internetowych, własne 3 wydawnictwa specjalistyczne, obecność na największych targach nieruchomości w Polsce i za granicą m.in. MIPIM w Cannes oraz Expo Real w Monachium.

Najbardziej poszukiwane przez dużych inwestorów nieruchomości to: grunty, biurowce, kamienice, hotele i pensjonaty, galerie handlowe, obiekty magazynowe oraz obiekty przemysłowe.

Nieruchomości poszukiwane przez inwestorów z mniejszym kapitałem to lokale handlowe, lokale biurowe, lokale usługowe oraz pałace, zamki i apartamenty.

Wstępne oferty zawierające opis, mapki, zdjęcia i warunki zbycia prosimy kierować na adres komercja@wgn.pl