WGN Commercial – misja

+IMG_6676WGN Commercial International jest wyodrębnionym departamentem w Grupie WGN, zajmującym się profesjonalnie kompleksowym doradztwem i obsługą w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Przesłanie
WGN Commercial International jest doświadczonym zespołem specjalistów świadczących specjalistyczne usługi doradcze zarówno dla właścicieli nieruchomości, deweloperów, najemców, jak i inwestorów.

Wśród zadowolonych klientów w historii WGN jest ponad 100 000 firm i instytucji z ponad 70 państw zarówno z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, doradztwa inwestycyjnego, w celu najkorzystniejszego lokowania kapitału jak i szerokiego, międzynarodowego marketingu.

O Nas

WGN – jest liderem działającym z sukcesem 25 lata. To największy polski Koncern Obrotu Nieruchomościami, w którym pracuje ponad 600 z wieloletnim doświadczeniem maklerów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich w ponad 100 oddziałach  na terenie Polski i za granicą.

W roku 2014 WGN przeprowadził około 5300 transakcji i pośredniczył w obrocie nieruchomościami o wartości ponad 1,3 mld złotych.

Na sukces składa się doświadczony zespół specjalistów, sprawdzone procedury – Znak Jakości ZJ WGN, sprawny przepływ informacji, bezpieczeństwo transakcji, poufność informacji, partnerstwo w działaniu i maksymalizacja zysków i korzyści dla klienta.

Gwarancja skuteczności WGN
– doskonała znajomość rynku i wysoka jakość usług,

– jedna z największych baz ofert dotyczących nieruchomości
– rzetelne analizy rynku pomagające na bieżąco urealniać ceny i trendy w nieruchomościach,
– profesjonalne doradztwo na każdym etapie,
– wielopłaszczyznowa promocja m.in. w ponad 250 wiodących portalach internetowych, własne 3 wydawnictwa specjalistyczne, obecność na największych targach nieruchomości w Polsce i za granicą m.in. MIPIM w Cannes oraz Expo Real w Monachium
– wyszukanie najkorzystniejszej oferty,
– konsekwencja w realizacji celów,
– pomoc w negocjacjach umowy,
– finalizowanie bezpiecznych transakcji.

Oferowane kompleksowe rozwiązania obejmują inwestycje, finansowanie, komercjalizację i regulowanie stanów prawnych nieruchomości.
WGN na bieżąco monitoruje trendy w ekonomii i analizuje rynek nieruchomości, inwestycji i finansów. W tym sektorze WGN zatrudnia 21 wybitnych, doświadczonych analityków i raportowców. Dzięki  temu realnie ocenia możliwości, wartość i czas realizacji transakcji czy projektu.
Powierzony przez klientów kapitał WGN inwestuje w nieruchomości z ponadprzeciętnym zyskiem. Doradza klientom oferując swoje doświadczenie – niezbędne przy strategicznym planowaniu nowego przedsięwzięcia, wierząc, że finansowy sukces klienta jest jednocześnie sukcesem WGN.
Nieruchomości komercyjne to nasza specjalność.
Partnerem strategicznym WGN jest amerykański Koncern Realty Executives International.

Zapraszamy – WGN Commercial International
komercja@wgn.pl