WYPROMUJ SWOJĄ INWESTYCJĘ Z PORTALEM KOMERCJA24 !

komercja24Portal komercja24.pl adresowany jest do podmiotów i osób działających w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Serwis odwiedzają menadżerowie, przedstawiciele firm deweloperskich, doradczych, pośrednicy rynku nieruchomości, inwestorzy komercyjni poszukujący atrakcyjnych terenów i obiektów, firmy handlowe szukające lokali użytkowych, firmy budowlane, samorządy, agencje państwowe i inne instytucje publiczne.

Komercja24 jest serwisem pozwalającym na bieżąco monitorować zmiany na rynku, aktualne trendy oraz nowo realizowane projekty. Daje dostęp do bieżących informacji rynkowych oraz profesjonalnej wiedzy.

Serwis tworzymy w oparciu o informacje prasowe, dostarczane nam przez różne podmioty, działające w segmencie nieruchomościowym. Wiadomości te weryfikujemy i redagujemy, tak by spełniały wymogi krótkich depesz informacyjnych. Są one odpowiednio skracane i modyfikowane. Nie zawsze więc mieści się cała treść oraz wszystkie informacje cenne z punktu widzenia inwestora. Dokonujemy też selekcji informacji prasowych, wybierając tylko niektóre.

Jeśli chcą Państwo szerzej zaprezentować swój produkt, inwestycję, nieruchomość, polecamy promocję na portalu komercja24 w bloku „Prezenter Inwestycji”. Oferujemy szeroki wybór form promocyjnych, a także możliwość zawarcia z serwisem długoterminowej współpracy, która pozwoli wypromować Państwa markę i inwestycje, dzięki szerokiej akcji informacyjnej.

OFERUJEMY DLA PAŃSTWA:

Szeroki pakiet banerów reklamowych, a ponadto:

 • Możliwość kompleksowego zaprezentowania swej inwestycji (dowolna liczba zdjęć, objętość tekstu itp.) w ramach „Prezentera Inwestycyjnego”

 • Artykuły sponsorowane, umieszczane na sliderze, na czole portalu

 • Możliwość samodzielnego umieszczania ofert w wyszukiwarce komercja24 i ponad 100 pokrewnych portali Grupy WGN

 • Wreszcie możliwość zostania partnerem WGN, co oprócz stałej prezentacji logo firmy na każdej podstronie, oznacza również nieograniczoną liczbę publikacji pełnych informacji prasowych/promocyjnych, reklam oraz dodatkowych form promocji Państwa ofert

Poniżej prezentujemy dla Państwa opis każdej z możliwych form promocji, wraz z cennikiem (wszystkie ceny podane są w stawce brutto)

BANERY REKLAMOWE:

Oferujemy możliwość emisji reklam o zróżnicowanej palecie rozmiarów oraz umiejscowienia na stronie rotacyjnie lub na stałe, z możliwością emisji także na poszczególnych podstronach.

CENNIK (netto)

 • skyscraper na stronie głównej i podstronach (223 x 446 px) – 300 PLN / miesiąc

 • billboard rotacyjny na stronie głównej i podstronach (600 x 100 px) – 300 PLN/ miesiąc

 • baner w prawej kolumnie 223 x 90 px- 120 PLN/ miesiąc

ABONAMENT – WYSZUKIWARKI GRUPY WGN:

Polecamy Państwu prezentację swoich ofert nieruchomości inwestycyjnych do sprzedaży, wynajmu, kupna lub najmu poprzez abonament. Oferty będą prezentowane w wyszukiwarce głównej www.komercja24.pl oraz dodatkowo na ponad 100 portalach i serwisach jak np. www.wgnkredyty.pl, www.wgn.pl, www.propertyjournal.pl, apartamentyrezydencje.com, ekskluzyw.pl, dzialki.pl.
Link

PREZENTER INWESTYCJI:

Polega na kompleksowym wyróżnieniu promowanego projektu na osobnej stronie z dowolną liczbą zdjęć i dowolnie długim tekstem.

Cennik:

Moduł PREZENTER INWESTYCJI – emisja na stronie głównej – 200 PLN/miesiąc

ARTYKUŁ SPONSOROWANY:

Państwa artykuły sponsorowane o dowolnej wielkości oraz liczbie znaków możemy umieścić w każdym miejscu strony głównej. Cena uzależniona jest od czasu publikacji i miejsca.

Emisja miesięczna artykułu sponsorowanego w najatrakcyjniejszej części strony głównej, czyli na sliderze, na czole strony kosztuje 300 PLN.


ZOSTAŃ PARTNEREM PORTALU KOMERCJA24 !

Kompleksowym rozwiązaniem promocyjnym dla inwestorów zainteresowanych długotrwałym efektem i promocją marki jest możliwość zostania długoterminowym partnerem naszego serwisu. Oferujemy państwu roczną współpracę, w ramach której:

 • Logo Państwa firmy, będące linkiem do podstrony poświęconej Waszej firmie, będzie umieszczone na górze serwisu i na każdej jego pozostałej stronie

 • Mają państwo w okresie współpracy zagwarantowaną emisję dowolnej liczby informacji prasowych, które od Was otrzymamy

 • W każdym miesiącu współpracy mogą Państwo zamieścić jedną swoją ofertę na okres dwóch tygodni, zarówno w module PROMOWANE OFERTY jak i PREZENTER INWESTYCJI

 • W każdym miesiącu współpracy, przez okres dwóch tygodni państwa artykuł sponsorowany znajdzie się w sliderze na czole serwisu

 • W każdym miesiącu współpracy, przez okres dwóch tygodni będą mogli Państwo reklamować swoje inwestycje w ramach banerów, w tym – na okres tygodnia – na belce górnej

Możliwość zakresu współpracy podlega negocjacji i indywidualnej wycenie – w formule zaprezentowanej powyżej koszt to 5000 PLN/ rok

 

Kontakt:
redakcja@komercja24.pl