WYPROMUJ SWOJĄ INWESTYCJĘ Z PORTALEM KOMERCJA24 !

komercja24Portal komercja24.pl jest najbardziej poczytnym serwisem informacyjno- ofertowym z dziedziny inwestowania w nieruchomości i inne akcje. Jest portalem dobrze wypozycjonowanym. Adresowany jest do podmiotów i osób działających w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Serwis odwiedzają menadżerowie, przedstawiciele firm deweloperskich, doradczych, pośrednicy rynku nieruchomości, inwestorzy komercyjni poszukujący atrakcyjnych terenów i obiektów, firmy handlowe szukające lokali użytkowych, firmy budowlane, samorządy, agencje państwowe i inne instytucje publiczne z Polski i zagranicy.

Komercja24 jest portalem pozwalającym na bieżąco monitorować zmiany na rynku, aktualne trendy oraz nowo realizowane projekty. Daje dostęp do bieżących informacji rynkowych oraz profesjonalnej wiedzy.

Serwis tworzony jest przez zespół redakcyjny w oparciu o informacje prasowe, dostarczane nam przez różne podmioty i instytucje, działające w segmencie nieruchomości komercyjnych i inwestycyjnych. Wiadomości te weryfikujemy i redagujemy, tak by spełniały wymogi krótkich depesz informacyjnych. Są one odpowiednio skracane i modyfikowane. Nie zawsze więc mieści się cała treść oraz wszystkie informacje cenne z punktu widzenia inwestora. Dokonujemy też selekcji informacji prasowych, wybierając tylko niektóre, według redakcji najważniejsze.

W przypadku zainteresowania szerszą prezentacją Państwa produktu, inwestycji, nieruchomości itp. polecamy promocję na portalu komercja24 w bloku „Prezenter Inwestycji”.

Oferujemy szeroki wybór form promocyjnych, a także możliwość zawarcia z serwisem długoterminowej współpracy, która pozwoli wypromować Państwa markę i inwestycje, dzięki szerokiej akcji informacyjnej.

OFERUJEMY DLA PAŃSTWA:

Szeroki pakiet banerów reklamowych, a ponadto:

 • Możliwość kompleksowego zaprezentowania swojej inwestycji (dowolna liczba zdjęć, objętość tekstu itp.) w ramach „Prezentera Inwestycyjnego”

 • Artykuły sponsorowane, umieszczane na sliderze, na czole portalu

 • Możliwość samodzielnego umieszczania ofert w wyszukiwarce komercja24 i blisko 100 współpracujących portali

 • Wreszcie możliwość zostania partnerem portalu komercja24, co oprócz stałej prezentacji logo firmy na każdej podstronie, oznacza również nieograniczoną liczbę publikacji pełnych informacji prasowych/promocyjnych, reklam oraz dodatkowych form promocji Państwa ofert

Poniżej prezentujemy dla Państwa opis każdej z możliwych form promocji, wraz z cennikiem.

BANERY REKLAMOWE:

Oferujemy możliwość emisji reklam o zróżnicowanej palecie rozmiarów oraz umiejscowienia na stronie rotacyjnie lub na stałe, z możliwością emisji także na poszczególnych podstronach.

CENNIK (netto)

 • skyscraper na stronie głównej i podstronach, w lewej kolumnie, pod wyszukiwarką (223 x 446 px) – 1400 PLN / miesiąc

 • billboard rotacyjny na stronie głównej i podstronach (600 x 100 px) – 1900 PLN/ miesiąc

 • baner w prawej kolumnie 223 x 120 px- 480 PLN/ miesiąc (w bloku „Reklama”)

ABONAMENT – WYSZUKIWARKI GRUPY WGN:

Polecamy Państwu prezentację swoich ofert nieruchomości inwestycyjnych do sprzedaży, wynajmu, kupna lub najmu poprzez abonament. Oferty będą prezentowane w wyszukiwarce głównej www.komercja24.pl oraz dodatkowo na blisko 100 portalach i serwisach jak np. www.propertyjournal.pl, www.wgnkredyty.pl, www.wgn.pl, , apartamentyrezydencje.com, ekskluzyw.pl, dzialki.pl.
Link

PREZENTER INWESTYCJI:

Polega na kompleksowym wyróżnieniu promowanego projektu na osobnej stronie z dowolną liczbą zdjęć i dowolnie długim tekstem.

Cennik (netto):

Moduł „PREZENTER INWESTYCJI” – emisja na stronie głównej – 900 PLN/miesiąc

ARTYKUŁ SPONSOROWANY:

Państwa artykuły sponsorowane o dowolnej wielkości oraz liczbie znaków możemy umieścić na strony głównej, w odpowiednim bloku branżowym. Cena uzależniona jest od czasu publikacji i miejsca. Redakcja zastrzega sobie prawo zmiany do 10% treści artykułu.

Emisja miesięczna artykułu sponsorowanego w najatrakcyjniejszej części strony głównej, czyli na sliderze, na czole strony kosztuje 300 PLN.


ZOSTAŃ PARTNEREM PORTALU KOMERCJA24

Kompleksowym rozwiązaniem promocyjnym dla inwestorów zainteresowanych długotrwałym efektem i promocją marki jest możliwość zostania długoterminowym partnerem naszego portalu. Oferujemy państwu roczną współpracę, w ramach której:

 • Logo Państwa firmy, będące linkiem do podstrony poświęconej Waszej firmie, będzie umieszczone na górze portalu, w prawej kolumnie, nad „Prezenterem Inwestycji”.

 • Mają państwo w okresie współpracy zagwarantowaną emisję dowolnej liczby informacji prasowych, które od Was otrzymamy, przeredagowanych przez redakcję

 • W każdym miesiącu współpracy mogą Państwo zamieścić jedną swoją ofertę na okres dwóch tygodni w module PREZENTER INWESTYCJI

 • W każdym miesiącu współpracy, przez okres dwóch tygodni państwa artykuł sponsorowany znajdzie się w sliderze na czole serwisu

 • W każdym miesiącu współpracy, przez okres dwóch tygodni będą mogli Państwo reklamować swoje inwestycje w ramach banerów, w tym – na okres tygodnia – główny billboard, na belce górnej

Możliwość zakresu współpracy podlega negocjacji i indywidualnej wycenie – w formule zaprezentowanej powyżej koszt wynosi 5000 PLN/ rok

 

Kontakt:
redakcja@komercja24.pl