ZAREKLAMUJ się na PORTALU KOMERCJA24.pl

komercja24

Portal komercja24.pl jest jednym z najbardziej poczytnych serwisów informacyjno- ofertowych z dziedziny inwestowania w nieruchomości i inne akcje. Adresowany jest do podmiotów i osób działających w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych.

Komercja24 jest portalem pozwalającym na bieżąco monitorować zmiany na rynku, aktualne trendy oraz nowo realizowane projekty. Daje dostęp do bieżących informacji rynkowych oraz branżowej wiedzy.

W przypadku zainteresowania szerszą prezentacją Państwa produktu, inwestycji, nieruchomości itp. polecamy reklamę na portalu komercja24 na głównej stronie w blokach: „Prezenter Inwestycji”, „Reklama” oraz w środkowe kolumnie między blokami tematycznymi jak również jako „bilbord główny” na górze każdej strony. Możliwa jest również publikacja artykułu sponsorowanego i zakup abonamentu na zamieszczanie ofert inwestycyjnych. Wyjątkową ofertą, którą możemy Państwu zarekomendować jest Partnerstwo z portalem Komercja24.pl

 

PREZENTER INWESTYCJI:

Możliwość kompleksowego zaprezentowania swojej inwestycji (dowolna liczba zdjęć, objętość tekstu itp.) w ramach bloku znajdującego się na głównej stronie (225×205 px), w prawej kolumnie, z możliwością przekierowania na stronę reklamodawcy lub na oddzielną stronę portalu komercja24. Koszt: 900 zł netto/ miesiąc.

 

REKLAMA:

Są to stałe banery 225×300 px z bezpośrednim przekierowaniem na stronę zamawiającego. Reklama jest widoczna na głównej stronie portalu, w prawej kolumnie. Cena: 480 zł netto/miesiąc.

 

BANERY REKLAMOWE w  ŚRODKOWEJ KOLUMNIE:

Banery rotacyjne o wymiarach 455×200 px zlokalizowane na głównej stronie, w środkowej kolumnie między blokami tematycznymi, przekierowujące na stronę zleceniodawcy. Cena (w zależności od lokalizacji) od 270 zł do 1000 zł netto.

 

GŁÓWNY BILBORD:

Baner rotacyjny (max. 3 reklamy) przy logo serwisu o wymiarach 600×200 px umiejscowiony na stronie głównej i wszystkich podstronach portalu. Cena: 6000 zł netto.

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY:

Państwa artykuły sponsorowane o dowolnej wielkości oraz liczbie znaków możemy umieścić na głównej stronie w odpowiednim bloku tematycznym. Redakcja zastrzega sobie prawo zmiany do 10% treści artykułu lub odrzucenia zlecenia, tekst zostanie przesłany do autoryzacji. Artykuł nie może być wcześniej publikowany w Internecie. Publikacja jest umieszczona na czas nieokreślony (gwarancja pierwszej strony przez co najmniej 3 dni).

Zajawka w postaci zdjęcia i tytułu pojawi się na sliderze, na czole głównej strony. Koszt 300 zł netto.

 

PARTNER portalu KOMERCJA24.pl:

Stała prezentacja logotypu firmy na głównej stronie w bloku „Partnerzy Portalu”. Partner może umieszczać swoje teksty w każdej kategorii tematycznej z własnym logo. Artykuły są umieszczane przez redakcje serwisu i mogą być przez nią modyfikowane, treści nie mogą być wcześniej publikowane w Internecie. Umowa na współprace zawierana jest na minimum 6 miesięcy. Koszt miesięczny 1000 zł.

 

ABONAMENT

na publikacje ofert nieruchomości w wyszukiwarce GRUPY WGN:

Publikacja ofert poprzez ABONAMENT pakiet np.100 ogłoszeń na 90 dni w cenie 30,00 zł netto. Oferty ukażą się na 50 portalach i serwisach.

Zamówienia: kontakt@komercja24.pl