Doradztwo dla inwestorów


dlaczego-warto-inwestowacKompleksowa obsługa transakcji przeprowadzanych przez WGN Commercial:

– analiza opłacalności inwestycji,
– opinia o lokalizacji,
– pozyskiwanie finansowania w celu zakupu nieruchomości / inwestycji,
– analiza dokumentacji formalno-prawnej i finansowej,
– pomoc w negocjowaniu warunków transakcji,
– tworzenie strategii marketingowo-reklamowej przedsięwzięcia,
– komercjalizacja, podział, restrukturyzacja nieruchomości.

WGN Commercial doradza klientom  indywidualnym i instytucjonalnym w  procesie konstruowania portfeli i funduszy nieruchomości komercyjnych jako alternatywnej formy inwestycji na bazie systematycznego monitorowania rynku, badania nowych trendów i możliwości.

Uzyskiwany wynik, poziom ryzyka, płynność i wartość inwestycji w głównej mierze zależny jest od lokalizacji.
Dlatego Doradcy ds. Nieruchomości Komercyjnych doradzają inwestorom jak zminimalizować ryzyko przy doborze inwestycji, aby osiągnąć perspektywiczne cele w oparciu o przeprowadzoną analizę sytuacji finansowej inwestora i wybranej strategii inwestycyjnej.

Projekty inwestycyjne realizujemy nie tylko na przykładzie istniejących obiektów komercyjnych o charakterze handlowym, usługowym, biurowym, magazynowym, hotelowym lub mieszanym, ale również o charakterze przedsięwzięć deweloperskich.

Doradzamy także w przedsięwzięciach związanych z nabyciem udziałów w nieruchomościach, a także z nabyciem / przejęciem spółek celowych.

Grupa WGN w 2014 roku przeprowadziła ponad 5300 transakcji i pośredniczyła w obrocie nieruchomościami o wartości ponad 1,3 mld złotych.

WGN Commercial International
komercja@wgn.pl