rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nowe nieruchomości komercyjne Vendo Park powstaną w Kostrzynie nad Odrą oraz Mogilnie

default

Nowe nieruchomości komercyjne spod szyldu Vendo Park powstaną w Kostrzynie nad Odrą oraz Mogilnie.

Inwestor Trei Real Estate Poland zapowiedział rozpoczęcie prac budowlanych związanych z nowymi parkami handlowymi spod szyldu Vendo Park. Powstaną one w Kostrzynie nad Odrą oraz Mogilnie. W otwartym w grudniu 2023 roku Vendo Parku w Koninie działalność zainaugurowała natomiast zapowiadana siłownia Xtreme Fitness.

Vendo Park w Kostrzynie nad Odrą powstanie na działce o powierzchni 18 700 mkw. przy zbiegu ulic Prostej i Sportowej, stanowiącej część drogi krajowej 31 łączącej Słubice ze Szczecinem. Obiekt dostarczy na lokalny rynek około 6400 mkw. powierzchni najmu. Otwarcie Vendo Parku w Kostrzynie nad Odrą planowane jest na grudzień tego roku.
Vendo Park w Mogilnie będzie natomiast trzecim tego typu obiektem w województwie kujawsko-pomorskim (po Inowrocławiu i Solcu Kujawskim). We wschodniej części miasta, przy ulicy Powstańców Wielkopolskich na działce o metrażu niemal 30 000 mkw. powstanie park handlowy o powierzchni najmu wynoszącej około 8300 mkw., którego otwarcie planowane jest w połowie 2025.

Rynek parków handlowych w Polsce jest daleki od nasycenia, dlatego w dalszym ciągu dynamicznie rozwijamy sieć Vendo Parków. Obecnie w portfolio Trei znajduje się 38 parków handlowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju – zarówno w mniejszych miejscowościach, jak i największych aglomeracjach. Ich popularność wśród klientów wynika z faktu, iż niezależnie od miejsca, precyzyjnie dobieramy ofertę sklepów, aby odpowiadała oczekiwaniom lokalnej społeczności i pozwalała w szybki i łatwy sposób zaspokoić podstawowe potrzeby zakupowe – mówi Jacek Wesołowski, Dyrektor Zarządzający Trei Real Estate Poland.

Źródło: Trei Real Estate Poland.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora