rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Eiffage Polska Budownictwo wybuduje nieruchomość dla Air Liquide Polska

Eiffage_Kamień węgielny Komorniki 4Eiffage Polska Budownictwo podpisało umowę z Air Liquide Polska na budowę napełnialni gazów technicznych oraz ich mieszanin wraz z instalacjami technologicznymi, budynkiem administracyjno-socjalnym oraz niezbędną infrastrukturą techniczną. W czerwcu, w miejscowości Komorniki pod Poznaniem, wmurowano kamień węgielny pod tą inwestycję.

– Jako duża i stabilna firma jesteśmy w stanie odpowiednio zabezpieczyć tę inwestycję. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy przewidzieć i szybko zareagować na zmiany w branży, minimalizując tym samym ich skutki. Gwarantujemy terminowość budowy dla Air Liquide – mówi Dorota Dorożyńska, członkini zarządu i dyrektorka finansowa Eiffage Polska Budownictwo.

Air Liquide to francuska firma z branży chemicznej, działająca w 72 krajach. Jest światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. To kluczowy producent i dystrybutor gazów technicznych, spożywczych i specjalnych. Grupa Air Liquide dostarcza gazy techniczne i medyczne oraz związane z nimi usługi dla ponad 4 milionów klientów i pacjentów na świecie.
Inwestycja, pod którą wmurowano kamień węgielny, powinna być gotowa na początku 2025 r.

materiał prasowy


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora