rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Resi Capital S.A. z bardzo dobrym rokiem w segmencie mieszkaniowym

Quorum_Patio
Resi Capital S.A. z bardzo dobrym rokiem w segmencie mieszkaniowym na polskim rynku nieruchomości inwestycyjnych.

Ponad 850 mieszkań w pierwszym pełnym roku sprzedaży – to wynik Resi Capital S.A., dewelopera i operatora z Cavatina Group. We flagowych inwestycjach spółki proponujących bardzo wysoki standard i świetne lokalizacje w centrum miast – Global Apartments w Katowicach oraz Quorum we Wrocławiu – właścicieli ma już odpowiednio ponad 60% i 55% lokali. W 2024 r. firma zamierza uruchomić budowę kolejnych 1 500 mieszkań i tyle samo lokali chce sprzedać.

Centralne, dobrze skomunikowane lokalizacje, dostęp do szerokiej infrastruktury, często także w ramach kompleksu mixed-use, oraz wysoki standard wykończenia – to cechy wspólne wszystkich inwestycji z oferty sprzedażowej Resi Capital.

„Chcemy, żeby mieszkańcy budowanych przez nas inwestycji mogli w pełni korzystać z uroków życia w mieście, jednocześnie mając szansę na relaks blisko domu. To podejście w połączeniu z atrakcyjną architekturą oraz wysokiej jakości materiałami ewidentnie się sprawdza. W 2023 roku podpisaliśmy umowy na zakup ponad 850 mieszkań, z czego ponad 400 w wieży mieszkaniowej kompleksu Global Office Park w Katowicach i ponad 180 w kompleksie Quorum w centrum Wrocławia. Dużym zainteresowaniem cieszą się także pozostałe nasze dwie inwestycje – pierwszy etap Tuwima Apartments w Łodzi oraz Ocean Apartments w Krakowie. W przypadku tej drugiej dodatkową zachętą jest fakt, że już lada moment będzie można się tam wprowadzać”. – mówi Mirosława Płużek, Prezeska Zarządu Resi Capital S.A.

Lokatorzy Global Apartments, Quorum Apartments oraz Ocean Apartments będą mogli odebrać swoje mieszkania jeszcze w I kw. 2024 r. W budynku mieszkalnym Quorum dodatkowo istnieje możliwość zakupu lokalu wykończonego pod klucz.

Źródło: Resi Capital S.A.