rynek nieruchomości na wynajem

Nowy Business Link powstanie w nieruchomości inwestycyjnej Nowy Rynek w Poznaniu

Nowy Rynek 1Nowy Business Link powstanie w nieruchomości inwestycyjnej Nowy Rynek w Poznaniu.

Nowy Rynek to wielofazowy projekt Skanska, który docelowo będzie składał się z 5 budynków o różnej funkcjonalności, a jego całkowita powierzchnia użytkowa wyniesie 100 tys. mkw.
Nowy Business Link powstanie w poznańskim kompleksie biurowym Nowy Rynek. Operator powierzchni biurowej premium kontynuuje tym samym ekspansję w biurowcach Skanska. Oddanie lokalizacji do użytku zaplanowano na listopad 2024 r.

Spółka należąca do Grupy Skanska zaoferuje przyszłym najemcom 1950 mkw. nowoczesnej przestrzeni elastycznej, w której znajdzie się 268 miejsc do pracy. Biura elastyczne będą mieściły się na pierwszym piętrze biurowca Nowy Rynek E, budynku, który wyróżnia się rozwiązaniami wspierającymi dobrostan pracowników i spełniającymi wymagania certyfikatu „Obiekt bez barier”. W międzynarodowej certyfikacji LEED, która ocenia aspekty związane z przyjaznością środowisku, inwestycja uzyskała punktację na najwyższym poziomie Platinum. Za aranżację wnętrz w nowej, poznańskiej lokalizacji odpowiada pracownia architektoniczna MIXD.

– Zgodnie z naszą strategią kontynuujemy rozwój Business Link w biurowcach należących do Skanska. Po ubiegłorocznym otwarciu we wrocławskim Centrum Południe i nadchodzącej wielkimi krokami inauguracji drugiej lokalizacji w Warszawie, w inwestycji Studio, z wielką satysfakcją ogłaszamy rozszerzenie naszej działalności na ważnym i bardzo perspektywicznym rynku w Poznaniu. Nowy Rynek to miejsce, w którym możemy w pełni wykorzystać synergię Grupy Skanska i wzmocnić ofertę biur tradycyjnych o portfel nowoczesnych, elastycznych przestrzeni, na które wciąż utrzymuje się bardzo wysoki popyt – podkreśla Ewelina Kałużna, dyrektor zarządzająca Business Link oraz szefowa działu Strategic Workplace Advisory Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej.

– Rozbudowa oferty w Poznaniu to potwierdzenie naszej dominującej pozycji na lokalnym rynku. Dzięki temu poszerzamy dostępność nowoczesnych i komfortowych przestrzeni biurowych, ale również dążymy do zaproponowania naszym klientom usług opartych na jeszcze wyższej jakości powierzchni. Business Link Nowy Rynek to dowód na to, że słuchamy klientów i szybko reagujemy na zmieniające się trendy rynkowe. Nowe biura będą nie tylko miejscem pracy, ale przestrzenią, która łączą ludzi, pomysły i możliwości – mówi Jacek Bednorz, Head of Leasing & Customer Care w Business Link.

Nowy Rynek jest kompleksem różnorodnych możliwości. Dlatego do naszej oferty długoterminowego najmu dołączają biura elastyczne, które spotykają się z rosnącym zainteresowaniem poznańskiego rynku. Niewątpliwą zaletą budynku E jest także jego dogodna i bliska centrum miasta lokalizacja. W tym miejscu należy też wspomnieć o szeregu udogodnień, które znacznie wpływają na komfort pracy w biurze i poza nim. Postawiliśmy duży nacisk na nowoczesne rozwiązania w zakresie akustyki czy regulacji temperatury i oświetlenia. Również zewnętrzne części dopełniają poczucie komfortu i relaksu. Wypełniony zielenią plac z fontanną oraz pobliskie tężnie solankowe tętnią życiem i są chętnie odwiedzane nie tylko przez pracowników kompleksu, ale też mieszkańców Poznania – podkreśla Małgorzata Wojtoń, starszy menadżer ds. wynajmu w spółce biurowej Skanska w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Źródło: Business Link.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora