Informacje dnia

Nowoczesny design i wysoka jakość? Nowość dla wnętrz nieruchomości

wineo_400_comfort_oak_nature_01
Firma Windmöller wprowadziła na rynek kolekcję wineo 400, która łączy nowoczesny design i wysoką jakość. Kolekcja obejmuje 32 stylowe dekory o synchronicznej strukturze, w tym 4 dekory w wymiarze XS, które mogą być montowane w formie ponadczasowej jodły klasycznej. Klienci mają do wyboru różne warianty wykończenia krawędzi, takie jak dyskretna mikrofaza czy 4 V-fuga, nadająca panelom wygląd dębowych desek.

Nowa kolekcja wineo 400 to przykład połączenia funkcjonalności z estetyką. Dzięki podwyższonej odporności na wilgoć i klasie antypoślizgowości (R10), nowa kolekcja może być montowana w kuchni, łazience oraz holu, co zapewnia spójność całej aranżacji.

Wineo 400: kolekcja dla wymagających

Niezależnie od wybranej stylistyki, przy wyborze podłogi liczy się trwałość, wygoda użytkowania oraz prostota montażu. Kolekcja wineo 400 obejmuje 3 warianty: wersję klejową o grubości 2 mm w palecie 32 dekorów oraz dwie wersje bezklejowe w 28 wersjach kolorystycznych każda. Pierwsza z nich to podłogi o grubości 5,5 mm z podklejoną od spodu matą IXPE, a druga to podłoga Multi-Layer o grubości 9 mm na płycie AQUA PROTECT z systemem montażu LOC TEC oraz z przyklejoną od spodu matą soundPROTECT.

Z podłogami w wersji klejowej z kolekcji wineo 400 współgrają maty podkładowe wineo silentPREMIUM 1,8 mm, wineo singleGLUE 1,8 i wineo doubleGLUE 1,8. Ich zastosowanie pozwala poprawić komfort akustyczny, ogranicza przenikanie wilgoci z podłoża i pozwala na lepszą transmisję ciepła z ogrzewania podłogowego. Mnogość dekorów pozwala wpisać kolekcję wineo 400 w 4 wiodące trendy: Relax, Breathe, Play oraz Lounge. To sprawia, że dopasowanie podłogi do indywidualnych upodobań jest teraz jeszcze prostsze.

Źródło: Windmöller Polska Sp. z o.o.