rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna Panattoni Park Poznań West Gate domyka proces komercjalizacji

4db28b9fd9a37ccec75b2cb78246078e
Nieruchomość komercyjna Panattoni Park Poznań West Gate domyka proces komercjalizacji.

Panattoni potwierdza atrakcyjność Tarnowa Podgórnego i rynku wielkopolskiego. Deweloper wynajął już niemal 58 000 m kw. z 61 000 m kw. całkowitej powierzchni w ramach inwestycji Panattoni Park Poznań West Gate. Z blisko 10 500 m kw. korzysta firma DFDS oferująca kompleksowe usługi z zakresu transportu i logistyki w całej Europie.
Panattoni Park West Gate położony jest zaledwie 15 minut od Autostrady A2, która pozwala na sprawne połączenie m.in. z Warszawą, Łodzią i Berlinem.

-„Doświadczenie zdobyte podczas realizacji licznych inwestycji dla branży logistycznej – zarówno szytych na miarę jak i w ramach parków – po raz kolejny procentuje. Firma DFDS stawia na nas po raz pierwszy i od razu w strategicznej dla obecności w regionie inwestycji. Wybierając nas operator otrzymuje nie tylko indywidualne podejście i najwyższą jakość powierzchni, ale także doskonałą lokalizację, dającą ogromne perspektywy rozwoju i pozyskiwania nowych klientów” – mówi Przemysław Musiał, Senior Leasing Manager z Panattoni.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora