rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna GLP Poznań Airport Logistics Centre z najemcą na 7,5 tys. mkw. powierzchni – firmą Victaulic

GLPPoznanAirport_01

Nieruchomość komercyjna GLP Poznań Airport Logistics Centre z najemcą na 7,5 tys. mkw. powierzchni – firmą Victaulic.

GLP, międzynarodowa firma z sektora nieruchomości logistycznych, infrastruktury cyfrowej, energii odnawialnej i technologii z nimi związanych, podpisała umowę z firmą Victaulic.
Nowy najemca zajmie 7,5 tys. mkw. powierzchni w najnowszym budynku parku magazynowego GLP przy poznańskim lotnisku Ławica.
Nieruchomość komercyjna GLP Poznań Airport Logistics Centre to ponad 81 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej, zlokalizowanej 20 minut jazdy od centrum miasta i 10 minut od autostrady A2. Firma Victaulic, specjalizująca się w rozwiązaniach w zakresie mechanicznego łączenia rur, działa tu już ósmy rok i właśnie powiększyła swój magazyn.

Po siedmiu latach ciągłego rozwoju dystrybucji z największego magazynu Victaulic w Europie zaszła konieczność zwiększenia powierzchni magazynu. Zmiana umożliwi nam sprostanie wymaganiom rynku w przyszłych latach. Biorąc pod uwagę dotychczasowe doskonałe relacje z GLP postanowiliśmy kontynuować współpracę właśnie z tym operatorem. Współpraca na wszystkich płaszczyznach przebiega sprawnie i z pełnym zaangażowaniem obu stron. Przenosiny do nowego obiektu planujemy w czerwcu, bez zatrzymywania dystrybucji. Plan jest ambitny, ale możliwy do zrealizowania dzięki współpracy z takimi partnerami biznesowymi jak GLP rozumiejącymi wrażliwość rynku i potrzeby najemcy.”komentuje Jarosław Tylczyński, Branch Manager Victaulic.

Ekspansja Victaulic to ważny kamień milowy w wieloletniej, owocnej współpracy i idealny przykład rozwoju klienta w ramach naszego parku. Cieszę się, że dzięki tej przeprowadzce, jeden z naszych najistotniejszych Klientów w pełni wykorzysta potencjał nowego standardu technicznego budynków GLP. Dzięki możliwości składowania do wysokości 12 metrów oraz zwiększonej nośności posadzki, Victaulic uzyskał bardziej wydajny magazyn, w którym przez lata będzie mógł kontynuować rozwój swojego biznesu.”komentuje Paweł Żeromski, Business Development Manager w GLP.

Źródło: GLP.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora