rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna Aleja Bielany pozyskała nowych najemców handlowych

19Nieruchomość komercyjna Aleja Bielany pozyskała nowych najemców handlowych. Do grona najemców dołączyły dwie marki – Eobuwie.pl i MODIVO.

W dniu  lutego w Centrum Handlowym Aleja Bielany, należącym do Ingka Centres, odbyło się otwarcie salonu eobuwie.pl ze strefą przymierzalni MODIVO. To kolejny na Dolnym Śląsku unikalny koncept, łączący zaawansowane technologicznie rozwiązania zakupowe z komfortem, jaki dają sklepy stacjonarne.
Salon eobuwie.pl z przymierzalnią MODIVO oferuje klientom całkowicie nowe doświadczenia w nabywaniu produktów. Do dyspozycji odwiedzających oddano innowacyjny sklep o powierzchni ponad 500 m2, w którym zamiast tradycyjnie wyeksponowanych ubrań czy akcesoriów, znaleźć można nowoczesne tablety, pozwalające na zdalny wybór artykułów z szerokiej oferty obu multibrandów.

W Alei Bielany pragniemy dostarczać naszym klientom unikalnych doświadczeń zakupowych. A salon e-obuwie i MODIVO doskonale realizuje tę misjęwyjaśnia Ewa Kolondra, Dyrektor Centrum. Otwarcie konceptu jest też częścią procesu remodelingu sektora Fashion w Alei Bielany. W ramach zmian metamorfozę przeszły takie salony jak Medicine, Sinsay, Cropp czy HOUSE, zapewniając odwiedzającym szerszy asortyment połączony z najwyższym komfortem zakupów – dodaje.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora