rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Nestlé House w Warszawie skomercjalizowała całą powierzchnię biurową

Nestle House_2

Hines, globalna firma zajmująca się inwestycjami, rozwojem i zarządzaniem nieruchomościami poinformowała o podpisaniu kontraktu z agencją marketingową Communisis Poland Sp. z o.o.

Transakcja dotyczy wynajmu przestrzeni biurowej w budynku Nestlé House w Warszawie. Tym samym skomercjalizowana została cała dostępna tam powierzchnia.
Nieruchomość inwestycyjna Nestlé House to nowoczesny, ośmiokondygnacyjny budynek klasy A, oferujący ponad 16 400 mkw. powierzchni biurowej oraz 1 400 mkw. przestrzeni usługowo-handlowej. Obiekt Nestlé House od 2014 r. posiada certyfikat BREEAM na poziomie „Very Good”.
Przy zawieraniu transakcji stronom doradzała agencja nieruchomości Maxon Nieruchomości oraz kancelaria prawna DPPA Legal.

W dobie pracy hybrydowej wynajęcie całej powierzchni biurowej w Nestlé House to wielki sukces. Nasz obiekt to idealne miejsce dla firm, które cenią sobie wysoką jakość, elastyczność oraz funkcjonalną przestrzeń. Najemcy mogą korzystać z szerokiej gamy udogodnień, w tym stacji rowerowej, kantyny, bankomatu i pokoju rodzica, a także ze sprawnego zarządzania zorientowanego na klienta. Sukces ten daje nam motywację do dalszego ulepszania oferty dla najemców we wszystkich obiektach, które posiadamy i którymi zarządzamy w Polsce” – mówi Edyta Wołukanis, Asset Manager w Hines Polska.

Nestlé House to doskonałe miejsce na siedzibę naszej firmy. O jego wyborze przesądziła przede wszystkim korzystna lokalizacja oraz wysokiej jakości powierzchnia biurowa, spełniająca wszystkie nasze oczekiwania i wymagania” – dodaje Robert Kowalczyk, CEE/Ukraine Cluster Manager w Communisis Poland.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora