rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Nefryt w Warszawie na dłużej z najemcą biurowym – firmą MullenLowe Group Poland

Nefryt
Firma MullenLowe Group Poland, w skład której wchodzą agencja komunikacji marketingowej MullenLowe Warsaw oraz agencja mediowa Mediahub pozostaną w nieruchomości inwestycyjnej Nefryt przy ul. Domaniewskiej w Warszawie.

Renegocjacje umowy najmu biura prowadzili doradcy ITRA Polska. Siedzibą firmy w Polsce pozostanie biuro o powierzchni 1200 mkw. w budynku Nefryt. Biurowiec znajduje się u zbiegu ulic Domaniewskiej i Rodziny Hiszpańskich, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Westfield Mokotów.

– Dotychczasowe biuro spełnia wszystkie potrzeby Grupy MullenLowe. Oferuje doskonale zaaranżowaną, stylową przestrzeń do kreatywnej współpracy, zapewnia także miejsca do indywidualnej pracy w skupieniu. Dodatkowym atutem jest wyjątkowa bliskość galerii handlowej z szeroką ofertą kawiarni, restauracji, sklepów, punktów usługowych oraz klubu fitness, z których pracownicy mogą korzystać w przerwie na lunch lub po pracy – mówi Izabela Kołcz, Senior Advisor w dziale biurowym ITRA Polska.

Nieruchomość inwestycyjna Nefryt oferuje ponad 15 000 mkw. wysokiej klasy powierzchni biurowej, a także przestrzeń handlowo-usługową. Certyfikat BREEAM in-use z oceną excellent w kategoriach – Asset i Management potwierdza wysoką efektywność biurowca w obszarach zarządzania, ekologii, zużycia wody i energii, które odgrywają zasadniczą rolę w dążeniu do zrównoważonego rozwoju.

Źródło: ITRA Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora