rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Gdański Business Center w Warszawie z najemcą na 1280 mkw. powierzchni komercyjnej

Gdański Business Center_1

Nieruchomość inwestycyjna Gdański Business Center w Warszawie z najemcą na 1280 mkw. powierzchni komercyjnej.

Nieruchomość inwestycyjna Gdański Business Center, która wchodzi w skład portfolio Savills Investment Management, oferuje łącznie 101 000 mkw. Jest to nowoczesny kompleks czterech budynków biurowych klasy A.
Savills Investment Management (Savills IM) podpisał umowę z firmą ALTO na wynajem 1280 mkw. powierzchni w kompleksie biurowym Gdański Business Center. Nowy najemca wprowadzi się do budynku w październiku 2023 roku i zaaranżuje swoje biura na IV piętrze Budynku C. Umowa będzie obowiązywała przez 8 lat.
Podczas transakcji obie strony były reprezentowane przez zespoły doradców CBRE.

Anna Piątek, Junior Asset Manager, Savills Investment Management, powiedziała:

„Dziękuję firmie ALTO za zaufanie i wybór naszego kompleksu. To ogromna satysfakcja, że oferta Gdański Business Center i podejmowane przez nas aktywności znajdują uznanie dynamicznie rozwijających się firm. Nie mam wątpliwości, że powierzchnia biurowa w kompleksie Gdański Business Center stworzy atrakcyjne środowisko pracy dla ALTO.”

Julia Racewicz, Head of Asset Management, Office & Logistics, Savills Investment Management, dodała:

„Umowa z ALTO stanowi dla nas potwierdzenie silnej pozycji naszej inwestycji na niezwykle konkurencyjnym, warszawskim rynku biurowym.”

Kamil Lewandowski, Partner oraz współzałożyciel ALTO, dodał:

„W ALTO pracujemy wspólnie na to, aby być świetnym miejscem dla ludzi i staramy się tworzyć najlepsze możliwe warunki dla ich rozwoju. Jesteśmy przekonani, że otoczenie, w którym na co dzień funkcjonujemy odgrywa w tym kontekście istotną rolę. Dlatego podejmując decyzję o zmianie lokalizacji naszego warszawskiego biura, braliśmy pod uwagę atrakcyjność lokalizacji, infrastrukturę komunikacyjną oraz przede wszystkim jakość i klasę biurowca. Wszystko w jednym celu – abyśmy wszyscy czuli się w nowych przestrzeniach komfortowo. Wierzymy, że zarówno zespół ALTO, jak i nasi klienci docenią tę zmianę. Dziękujemy Savills IM za entuzjastyczne przyjęcie nas do grona najemców i liczymy na dalszą udaną współpracę.”

mat. prasowy


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora