rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Grupa Murapol z dodatkowymi korzyściami dla nabywców podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego

Bielsko-Biała-Murapol Trzy Lipki
Grupa Murapol z dodatkowymi korzyściami dla nabywców podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego.

Grupa Murapol, jeden z największych i najbardziej doświadczonych deweloperów mieszkaniowych w Polsce, organizuje 27 stycznia kolejny Mieszkaniowy Dzień Otwarty. Osoby, które odwiedzą tego dnia biuro sprzedaży dewelopera w swoim mieście będą mogły nie tylko porozmawiać o noworocznych okazjach inwestycyjnych, które pozwalają na oszczędności sięgające nawet 177 tys. zł, ale również otrzymać dodatkowe korzyści, wybierając lokal objęty promocją.

W ramach styczniowej puli promocyjnej deweloper postawił do dyspozycji klientów 329 nowoczesnych mieszkań i apartamentów inwestycyjnych z pakietami bonusów w 14 miastach: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Wieliczce i Wrocławiu. Wybierając lokal z pakietem bonusów można otrzymać w promocyjnej cenie rabat, nawet 2 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej lub naziemne, smart home w wersji premium oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu. Skorzystanie z noworocznej promocji pozwala oszczędzić nawet 177 tys. zł! To jednak nie wszystko – wybierając lokal ze styczniowej puli można liczyć na dodatkowe korzyści.

– Nowy rok to dobry moment, by kupić mieszkanie dla siebie lub zainwestować w nieruchomość. Osoby zainteresowane zakupem własnego M, jak i poszukujące sprawdzonego sposobu na ulokowanie i pomnażanie swoich oszczędności, zapraszamy serdecznie na Mieszkaniowy Dzień Otwarty. W naszych biurach sprzedaży opowiemy więcej o noworocznych okazjach inwestycyjnych oraz standardowej ofercie, ale nie tylko – będzie można uzyskać także szczegółowe informacje na temat dodatkowych korzyści, które zapewniamy wszystkim klientom zdecydowanym na zakup lokalu z aktualnej puli promocyjnej. Warto zatem zapisać w kalendarzu datę 27 stycznia i odwiedzić nas podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego, by zyskać jeszcze więcej mieszkaniowych bonusów – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Źródło: Grupa Murapol.