rynek nieruchomości na wynajem

Firma WestRock z nową nieruchomością inwestycyjną pod Białymstokiem

sm-westrock-panattoni-axi-immo
Firma WestRock z nową nieruchomością inwestycyjną pod Białymstokiem. WestRock, globalny dostawca specjalistycznych opakowań z zadrukiem zdecydował się na otwarcie nowego centrum dystrybucyjnego i linii produkcyjnej w Polsce.

Firma wynajmuje powierzchnię w nieruchomości inwestycyjnej Panattoni Park Białystok II w Choroszczy. Najemca zajmie ok. 6655 mkw. powierzchni magazynowej i logistycznej, którą uzupełni blisko 600 mkw. części biurowo-socjalnej.
AXI IMMO reprezentowało WestRock w transakcji.

Mariusz Michałowski, Regional Purchasing Manager F&B EU, WestRock, mówi: „Od dawna poszukiwaliśmy rozwiązania, które pomogłoby scentralizować naszą działalność operacyjną i zoptymalizować koszty. Decyzja o konsolidacji w istotny sposób wpłynie na efektywniejsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni do składowania i produkcji”.

Paweł Bułajewski, Starszy Konsultant, Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO, wyjaśnia: Klient korzystał dotychczas z kilku mniejszych hal magazynowych, które były rozlokowane w pobliżu Białegostoku. Jednym z naszych zadań była zatem konsolidacja tych powierzchni tak, aby firma Westrock była w stanie lepiej kontrolować i zarządzać swoją działalnością, a także skrócił się czas i koszty związane z transportem między różnymi placówkami. Po przeanalizowaniu kilku ofert, Klient zdecydował się na tę przygotowaną przez Panattoni”.

Wiktor Kordowski, Senior Leasing Manager, Panattoni, podkreśla:Planujemy wspierać podlaski biznes poprzez dalsze dostarczenie najnowocześniejszych powierzchni logistyczno-przemysłowych. Dwa parki wynajęte w 100% są najlepszym potwierdzeniem rosnącego zainteresowania w regionie oraz zaufania, jakie zdobyliśmy na lokalnym rynku. Cieszymy się, że WestRock zdecydował się na ofertę Panattoni i dołączył do grona naszych najemców w Panattoni Park Białystok II w Choroszczy”.

Nieruchomość inwestycyjna Panattoni Park Białystok II to nowoczesne centrum magazynowe, które składa się z dwóch hal o łącznej powierzchni ok. 36 500 mkw.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora