rynek nieruchomości na wynajem

Firma Sun & Snow rozbudowuje segment nieruchomości na wynajem „slow”

bb708987c6b1b62eea1347171f71c797
Firma Sun & Snow rozbudowuje segment nieruchomości na wynajem „slow”.

Firma Sun & Snow, znana z wynajmu apartamentów wypoczynkowych, po sukcesie w Pasymiu na Mazurach, poszerza swoją ofertę domów wakacyjnych. W odróżnieniu od klasycznej oferty, nowa linia wyróżnia się unikalnym konceptem wypoczynku w stylu „slow”, który coraz mocniej zyskuje na popularności. Przedstawiciele firmy podkreślają, że zarówno większe domy, jak i tradycyjne apartamenty, znajdujące się w ofercie Sun & Snow, stanowią obecnie jedne z najbardziej atrakcyjnych cenowo opcji wypoczynku w ponad 50 najlepszych turystycznie punktach w Polsce.

Oferowane przez Sun & Snow domy, to pokaźniejsza niż w klasycznych apartamentach wakacyjnych powierzchnia, a więc możliwość komfortowego pobytu dla większej liczby osób – od 6 do nawet 10. Jest to idealne rozwiązanie dla większych rodzin lub grup znajomych. Ciche, ustronne i zlokalizowane blisko natury domy wakacyjne z wyselekcjonowanej oferty „slow” dostępne są zarówno nad morzem, jak i w górach czy na Mazurach. W przeciwieństwie do tradycyjnej oferty wypoczynku pełnego intensywnych wrażeń i aktywności, styl „slow” koncentruje się na spowolnieniu tempa życia, relaksie oraz nawiązaniu kontaktu z naturą.

„Jest wiele powodów, dla których styl spędzania wakacji w rytmie „slow” nabiera znaczenia. Przeciwdziała przesyceniu informacyjnemu i stresowi, wspiera poszukiwanie równowagi, zdrowie psychiczne i fizyczne, docenianie chwil, ale także troskę o środowisko. Widząc rosnącą potrzebę wśród naszych klientów, postanowiliśmy skupić się na rozwoju tej części oferty Sun & Snow. Dziś jest to już około 10 kameralnych lokalizacji, które wyróżnia bliskość natury. Przykładem może być choćby Słowińska Aura w Rowach, w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, czy Osada Zamkowa w Pasymiu, która położona jest tuż przy jeziorze Kalwa, z prywatną plażą i pomostem.” – mówi Mariola Skorupa, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Sun & Snow.

Źródło: Sun & Snow.

 

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora