Z życia spółek

DACHSER rozwija bazę logistyczną w nieruchomości inwestycyjnej w Bremie

rodrigo-abreu-565091-unsplash

Firma DACHSER rozwija bazę logistyczną w nieruchomości inwestycyjnej w Bremie.

Inwestycja 8 mln EUR w rozbudowę Centrum Transportu Towarów (GVZ) – Efektywne połączenie frachtu morskiego z transportem drogowym.
W ciągu ostatnich kilku miesięcy centrum logistyczne DACHSER w Bremie, w Niemczech powiększyło powierzchnię przeładunkową, do prognozowanego wzrostu popytu w przyszłości. Powierzchnię użytkową obiektu zwiększono o około 3 300 m2, co daje jeszcze więcej miejsca do obsługi towarów przemysłowych i konsumpcyjnych dla obszaru biznesowego European Logistics. Dodatkowa powierzchnia przy Senator-Blase-Str. została oddana do użytku na początku stycznia 2023 roku.

„Ściśle współpracujemy z naszymi kolegami z DACHSER Air & Sea Logistics – realizowane przez nas usługi mocno się zazębiają. Dzięki temu nasi klienci czerpią korzyści z dostępu do globalnych usług logistycznych przy współpracy z jednym partnerem. Wartością dodaną jest fakt, że w Bremie fracht morski jest wprowadzany bezpośrednio do naszej sieci transportu lądowego i dystrybuowany do odbiorców w całej Europie. Dzięki temu łańcuch dostaw jest bardziej przewidywalny i efektywny, gdyż możemy samodzielnie zarządzać wszystkimi procesami.” – mówi Michael Schrader, General Manager European Logistics w DACHSER w Bremie.

Źródło: DACHSER.