rynek nieruchomości na wynajem

Centrum handlowe Skałka – szukają najemców

Skałka

Trwa komercjalizacja powierzchni planowanego centrum handlowego Skałka w Tychach. 70% powierzchni handlowej jest przedmiotem zaawansowanych negocjacji. W nadchodzących miesiącach do grona najemców centrum  mają szansę dołączyć nowe firmy z branży mody, obuwia, akcesoriów, zdrowia i urody, sportu oraz elektroniki użytkowej

Centrum Skałka to projekt budowy obiektu handlowego obejmującego istniejący już hipermarket Auchan, market budowlany OBI oraz szeroką ofertę modową, usługową i restauracyjną. Apollo-Ridaplanuje utworzenie nowoczesnego centrum handlowego składającego się z – oprócz wspomnianych Auchan i OBI – ok. 90 sklepów znanych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych, lokali usługowych oraz gastronomicznych.

Docelowo Centrum Skałka będzie miało ok. 37 000 mkw. powierzchni GLA. Planowana jest również ciekawie zaaranżowana przestrzeń publiczna z fontannami i amfiteatrem pełniąca funkcję rozrywkową, kulturalną i integracyjną. Do dyspozycji gości będzie ponad 1400 miejsc parkingowych. JLL jest agentem wyłącznym odpowiedzialnym za komercjalizację centrum handlowego Skałka.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora