rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Archicom rozwija inwestycję Prudnik 17 we Wrocławiu

Archicom_Południk_17_drugi_etap (1)
Deweloper Archicom rozwija inwestycję Prudnik 17 we Wrocławiu. Debiut inwestycji pod koniec listopada zeszłego roku – dwa miesiące później inauguracja następnego etapu. Ogólnopolski deweloper nie zaciąga inwestycyjnego hamulca i rozpoczyna sprzedaż kolejnego budynku mieszkalnego w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice, a także w pobliżu dwóch dużych parków miejskich – Klecińskiego i Południowego.

Świetnie zagospodarowana okolica z terenami do rekreacji, sklepami, restauracjami, szkołami, placówkami medycznymi, a także pętlą tramwajową w odległości krótkiego spaceru stawia nasz projekt w topie wrocławskich inwestycji mieszkaniowych. Do tego dodam doskonałe skomunikowanie samochodowe z centrum dolnośląskiej stolicy oraz bliskie położenie od tras A4 i S8. Aleja Karkonoska przechodzi płynnie w dwupasmową ulicę Powstańców Śląskich i nigdzie nie trzeba skręcać, by spod domu – po niecałych 20 minutach – dotrzeć na wrocławski Rynek. Archicom wywodzi się z tego miasta i tu działamy od ponad 37 lat, więc doskonale wiemy, że położenie naszej inwestycji jest jej niezaprzeczalnym atutem – podkreśla Dawid Wrona, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży i Marketingu w Archicom.

Wszystkie mieszkania zaplanowane w najnowszym etapie w standardzie zostaną wyposażone w systemy smart home, w tym: sterowanie oświetleniem, czujnik zalania, a w większych lokalach Archicom zapewni również sterowanie temperaturą, czujnik dymu, sterowanie głosem czy zamkiem drzwi wejściowych. Ponadto nabywcy lokali, dzięki wprowadzeniu zmian lokatorskich oferowanych przez dewelopera, będą mogli kompleksowo dostosować mieszkania pod własne potrzeby. Teren zewnętrzny Południka 17 to przede wszystkim wszechobecna zieleń sprzyjająca odpoczynkowi na łonie natury oraz beztroskiemu spędzaniu czasu przez najmłodszych na bezpiecznych placach zabaw.

Od ostatniego kwartału zeszłego roku w ofercie sprzedażowej Archicom znajduje się premierowa faza inwestycji, w której doświadczony i wiarygodny deweloper odda do użytku 187 lokali posiadających od jednego do czterech pokoi i metraże 39-77 mkw. Na terenie budynku zlokalizowanego u zbiegu ulic Braterskiej, Przyjaźni i alei Karkonoskiej nie zabraknie samochodowego zaplecza parkingowego w postaci 166 stanowisk ulokowanych w garażu podziemnym, a także pomieszczeń zapewniających wygodne przechowywanie niewielkich pojazdów i przedmiotów: rowerowni wyposażonej w haki na jednoślady, wózkowni oraz komórek lokatorskich.

Źródło: Archicom.