rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Wrocławski biurowiec Carbon Tower niemal w pełni skomercjalizowany. Do dyspozycji najemców pozostało 6% proc. powierzchni

2376d6e0f83f8f6144fdd0bede85ea3c
Deweloper Cavatina Holding oddał biurowiec Carbon Tower do użytku w połowie 2019 r.

Od dnia uruchomienia obiektu, biurowiec sukcesywnie zapełniał się najemcami. W ostatnim czasie podpisane zostały umowy najmu z firmami Farutex oraz Mitsubishi Electric, a także Kancelarią Prawną Lebek i Wspólnicy sp. k.
W efekcie biurowiec we Wrocławiu jest już skomercjalizowany w 94 procentach.
Carbon Tower to 15-kondygnacyjny budynek biurowy klasy A. Oferuje on ponad 19 tys. metrów kw. wysokiej klasy powierzchni biurowej do wynajęcia. Biurowiec posiada certyfikat BREEAM na poziomie Very Good, a także WELL Health&Safety Rating.

Carbon Tower to ważny obiekt w portfolio Cavatiny, bo ulokowany we Wrocławiu, jednym z głównych rynków regionalnych Polski, o wciąż dużym potencjale dalszego biznesowego wzrostu. Tym bardziej cieszy nas jego świetne dopasowanie do potrzeb firm, co znalazło odzwierciedlenie w szybkiej komercjalizacji nawet w dość trudnych warunkach. A za dobrym rynkowym przyjęciem idzie już spore zainteresowanie ze strony inwestorów. Zgodnie z naszym modelem po zakończeniu budowy i osiągnięciu odpowiedniego poziomu komercjalizacji, aktywnie zarządzamy budynkami i sprzedaż zakładamy pod warunkiem uzyskania atrakcyjnej oferty, która umożliwia nam efektywne reinwestowanie kapitału i wzrost wartości. Także istnieje szansa na to, że w pierwszej kolejności z naszego aktualnego portfela inwestycji właściciela zmieni właśnie ten budynek – mówi Daniel Draga, Wiceprezes Zarządu Cavatina Holding.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora