rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Wrocławska nieruchomość komercyjna West 4 Business Hub A z certyfikatem WiredScore

West 4 Business Hub A_1
Wrocławska nieruchomość komercyjna West 4 Business Hub A, jako pierwszy biurowiec zlokalizowany w mieście regionalnym w Europie Środkowo-Wschodniej, uzyskał certyfikat WiredScore na poziomie Platinum.

Jest to efekt działań nowego właściciela nieruchomości, którym jest firma inwestycyjno-deweloperska Solida Capital. Firma ta po zakupie nieruchomości komercyjnej od Echo Investment podjęła decyzję o jej modernizacji. W budynku wprowadzony został  najwyższy standard łączności cyfrowej i technologicznej. Uzyskanie WiredScore przez West 4 Business Hub A otwiera nowy rozdział w globalnej certyfikacji zaawansowania technologicznego oraz innowacji w nieruchomościach w Polsce.

– Skupiamy się na dostarczaniu naszym najemcom najwyższej klasy rozwiązań w przestrzeni technologicznej, dzięki którym nasze biurowce są bardziej wydajne, bezpieczne i zaawansowane pod względem innowacyjnych rozwiązań. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że West 4 Business Hub A uzyskał najwyższą klasę (Platinum) certyfikacji i postrzegamy to jako uznanie rozwiązań, które wprowadziliśmy w tym obszarze. Nasi najemcy mają pewność, że łączność w budynku jest najlepszej jakości na rynku, zgodnie z najnowocześniejszymi globalnymi wytycznymi WiredScore. Solida Capital zobowiązuje się do dalszych inwestycji oraz wdrażania zielonych i inteligentnych technologii w swoich biurowcach zgodnie z polityką ESG firmy – mówi Fabio Melis, Manager w Solida Capital Europe.

Konsultantem w zakresie smart building na tym projekcie była firma Colliers, która wspierała Solida Capital w ocenie, poprawie łączności cyfrowej i certyfikacji na poziomie Platinium dla West 4 Business Hub A. Cały proces zajął niespełna trzy miesiące.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora