rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

RWS Investment Group rozpoczyna budowę nowoczesnej nieruchomości biurowej w Gdańsku

Biurowiec RWS Investment Group 1
RWS Investment Group rozpoczyna budowę nowoczesnej nieruchomości biurowej w Gdańsku. Obiekt, który pomieści kluczowe działy RWS i profesjonalne biuro sprzedaży, ma zostać otwarty jesienią 2026 roku. Prace budowlane ruszają już 20 lipca 2025 roku.

W związku z dynamicznym rozwojem RWS Investment Group, rozpoczęciem realizacji kilkunastu projektów oraz konsekwentnym powiększaniem zespołu przyszedł czas na budowę nowej siedziby firmy RWS.

– Rok 2025 to kluczowy czas dla rozwoju RWS Investment Group. Wzmacniamy naszą pozycję na rynku, intensyfikując działania w różnych segmentach nieruchomości – od apartamentów i domów premium, przez parki handlowe, w których jesteśmy krajowym liderem, po obiekty biurowe i hotelowe. Ten dynamiczny wzrost i powiększanie zespołu naturalnie prowadzi do budowy naszej nowej, reprezentacyjnej siedziby, która będzie odzwierciedlać i wspierać ten rozwój komentuje Robert Wysłocki, współzałożyciel Grupy RWS.

Siedziba RWS Investment Group zajmie dwa piętra tego reprezentacyjnego biurowca. Oprócz kluczowych działów firmy znajdzie się tu profesjonalne biuro sprzedaży, które będzie centralnym punktem obsługi klientów i prezentacji bogatej oferty inwestycyjnej firmy.

Aktualnie RWS Investment Group posiada już prawomocne pozwolenie na budowę biurowca oraz dokonała wyboru generalnego wykonawcy. Został nim doświadczony i wiarygodny partner: Przembud specjalizujący się w kompleksowej realizacji projektów budowlanych, od wielu lat działający na rynku.

Zakładany termin rozpoczęcia prac to 20 lipca 2025 roku, a zakończenie budowy oraz otwarcie biurowca RWS nastąpi jesienią 2026.

Źródło: RWS Investment Group
materiał prasowy


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora