rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Rozpoczęła się budowa nowej nieruchomości inwestycyjnej Przy Parku Vita we Wrocławiu

Bez tytułu
Rozpoczęła się budowa nowej nieruchomości inwestycyjnej Przy Parku Vita we Wrocławiu.

Develia rozpoczęła budowę 143 mieszkań w ramach I etapu nowej inwestycji Przy Parku Vita, położonej wzdłuż malowniczego Parku Tarnogajskiego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krzyki, cenionej za liczne tereny zielone oraz szybki dostęp do centrum miasta. W ofercie dostępny jest szeroki wybór lokali, od 1- do 6-pokojowych, z przestronnymi balkonami lub tarasami. Generalnym wykonawcą projektu jest firma Demiurg. Mieszkania będą gotowe w II kwartale 2027 r.

Przy Parku Vita to nowy projekt Develii zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krzyki, tuż przy malowniczym Parku Tarnogajskim. W ramach I etapu osiedla, którego budowa już się rozpoczęła, powstanie 5-piętrowy budynek ze 143 mieszkaniami. W ofercie dewelopera dostępny jest szeroki wybór funkcjonalnych lokali od 1- do 6-pokojowych o powierzchni od 34 do ponad 135 mkw., wyposażonych w przestronne balkony lub tarasy. Część z nich będzie posiadać narożne okna, które zapewnią doskonałe doświetlenie wnętrz i panoramiczny widok na okolicę.

– Osiedle Przy Parku Vita to idealne miejsce dla osób ceniących zarówno otoczenie przyrody, jak i uroki życia w mieście. Na terenie inwestycji powstanie aż pięć atrakcyjnie zaaranżowanych stref rekreacyjnych, przygotowanych z myślą o potrzebach mieszkańców w różnym wieku, łącznie z placem zabaw przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Części wspólne wypełni starannie zaprojektowana zieleń, stanowiąca naturalne przedłużenie sąsiedniego Parku Tarnogajskiego, do którego prowadzić będą alejki spacerowe i ścieżki rowerowe – mówi Joanna Macierzyńska, kierownik działu sprzedaży w Develii.

Źródło: Develia
materiał prasowy