rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nowy węzeł A1/S8 zmienił sposób transportu towarów do nieruchomości w Polsce

MDC2_Głuchów

Polska centralna zawsze stanowiła ośrodek rozwoju rynku magazynowo-produkcyjnego, jednak coraz częściej najemcy preferują region położony na południe od samego miasta Łodzi. Dzieje się tak ze względu na rozwijającą się infrastrukturę drogową i większą dostępność siły roboczej.

Znajdujący się w trakcie przygotowania MDC² Park Łódź South finansowany jest przez Fortress Real Estate Investments Limited (Fortress).
MDC² przewodzi zmianom w zakresie rozwoju zielonego budownictwa magazynowego w Polsce, budując jedne z najbardziej zrównoważonych środowiskowo obiektów magazynowych dostępnych na rynku. Wszystkie budynki MDC2 są certyfikowane w standardzie BREEAM New Construction minimum na poziomie Excellent, co ułatwi deweloperowi osiągnięcie neutralności energetycznej od 2025 r.

Również MDC², ze względu na doskonałe warunki inwestycyjne, wybiera Głuchów, który położony jest 19 km na południe od granicy z Łodzią. Lokalizacja ta zapewnia najemcom możliwość sprawnej dystrybucji na terenie całego kraju i Europy. Inwestycja powstaje we współpracy z Fortress Real Estate Investments Limited (Fortress), spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu (JSE) działającą w modelu REIT, która posiada, zarządza i rozwija nieruchomości komercyjne
MDC2 Park Łódź South to projekt dystrybucyjno-logistyczny o łącznej powierzchni ponad 80 000 m2. Obiekt zlokalizowany jest u zbiegu autostrady A1 i drogi krajowej nr 12 (łączącej centra hurtowe w Tuszynie i Głuchowie). Planowane oddanie budynków nastąpi w pierwszej połowie 2024 roku.

Źródło: MDC².


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora