Inwestycje publiczne

Bieg „Razem w górę” w nieruchomości inwestycyjnej Warsaw Trade Tower

1280x1024
W dniu 14 czerwca rozpoczęła się letnia edycja ogólnopolskiej kampanii społecznej Ultrakrew. W ramach akcji do 31 sierpnia, w każdej placówce krwiodawstwa w kraju można oddać krew lub jej składniki na hasło Ultrakrew. Lato to szczególny czas na zapotrzebowanie krwi, wówczas zmniejsza się liczba dawców przy jednoczesnym zwiększeniu zapotrzebowania na krew.

Dzięki współpracy ze Strategicznym Partnerem wspierającym Globalworth już po raz trzeci odbędzie się wyjątkowe wydarzenie sportowe dla osób, które przyłączyły się do akcji i oddały krew lub jej składniki na hasło Ultrakrew.

Bieg „Razem w górę” w Warsaw Trade Tower

Wzorem poprzednich edycji, również w tym roku, zaplanowano bieg na 35 piętro Warsaw Trade Tower. Wydarzenie odbędzie się 25 sierpnia 2024. Aby uczestniczyć w biegu należy zrobić sobie zdjęcia z kartką „Razem z Ultrakrew 2024, będzie ono potrzebne podczas rejestracji. W biegu mogą także wziąć udział osoby, które nie mogą oddawać krwi. W takiej sytuacji, należy znaleźć osobę, która może oddać krew (zgodnie z zasadami powyżej). Co ważne, w takim przypadku chętni mogą zarejestrować się razem.

Dla wszystkich startujących przewidziano medale. Bieg odbędzie się w formule indywidualnej. Organizatorzy przewidzieli limit miejsc wynoszący 300 osób.

Już po raz trzeci z przyjemnością przyłączyliśmy się do udziału w ogólnopolskiej akcji społecznej ULTRAKREW. W poprzednich dwóch edycjach zebraliśmy łącznie ponad 3500 litrów krwi. Naszym celem jest zwiększenie świadomości na temat kluczowego znaczenia regularnego oddawania krwi dla ratowania zdrowia i życia. Bieg „Razem w górę” to wyjątkowe wydarzenie charytatywne, które łączy krwiodawstwo z aktywnością fizyczną i jednoczy wszystkich, którym bliska jest idea bezinteresownej pomocy”. Serdecznie zachęcamy do udziału w biegu w Warsaw Trade Tower” – mówi Weronika Kurnatowska Marketing Manager, Globalworth Poland.

Źródło: Globalworth Poland.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora