Inwestycje publiczne

Nieruchomość handlowa Wroclavia zaprasza na emocjonujący Extreme Fest

Wroclavia_foto_1Nieruchomość handlowa Wroclavia zaprasza na emocjonujący Extreme Fest.

Ponad 180-metrowa tyrolka, rowerowy plac manewrowy, gigantyczna huśtawka w głównym atrium, zewnętrzna ścianka wspinaczkowa czy most linowy nad wejściem: Wroclavia rozpoczyna wakacje solidną dawką adrenaliny. Atrakcje są inspiracją do skorzystania z turystycznych skarbów Dolnego Śląska, oferującego mnóstwo wrażeń m.in. miłośnikom wspinaczki i rowerów. Zaplanowane na najbliższy weekend wydarzenie zostało przygotowane pod patronatem Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, której Wroclavia jest aktywnym członkiem.

W dniach 28-30 czerwca Wroclavię wypełnią atrakcje, obok których nie przejdzie obojętnie żaden miłośnik adrenaliny i aktywnego wypoczynku. W różnych częściach centrum, wewnątrz oraz na zewnątrz, klienci będą mogli skorzystać z różnorodnych instalacji, które dostarczą jedynych w swoim rodzaju wrażeń.

Extreme Fest będzie okazją, by dać naszym gościom przedsmak tego, co czeka na nich podczas wakacyjnych wypraw po Dolnym Śląsku. Nasz region ma mnóstwo do zaoferowania wielbicielom aktywnej turystyki i z przyjemnością włączamy się w jego promocję w tej oryginalnej i niewątpliwie atrakcyjnej dla odwiedzających formie – podkreśla Małgorzata Woźniak, Dyrektorka Wroclavii.

 

Extreme Fest potrwa od piątku 28 do niedzieli 30 czerwca.

materiał prasowy


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora