Z życia spółek

Nowi Partnerzy na rynku nieruchomości komercyjnych

Marek Ciunowicz_1

Wraz z początkiem lipca 2021 Corees Polska, agencja specjalizująca się w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, połączyła siły z międzynarodowym ekspertem w dziedzinie elastycznych przestrzeni biurowych, firmą The Instant Group.

Jako Partnerzy firmy będą świadczyć strategiczne usługi doradcze w zakresie nieruchomości dla organizacji, w celu umożliwienia im osiągnięcia elastyczności w obszarze najmu oraz w ramach posiadanych portfeli nieruchomości.
Corees Polska i The Instant Group będą wspólnie oferować klientom korporacyjnym fachowe usługi doradcze w zakresie przyszłej strategii dotyczącej przestrzeni robocze. Ponadto firmy zadbają również o interesy swoich klientów w zakresie nieruchomości.

Sytuacja na rynku nieruchomości komercyjnych jest całkowicie uzależniona od warunków globalnych, które determinują ogólną sytuację na rynku – zarówno w zakresie jego wzrostu, jak i stagnacji. Przed nami zmiany, które koncentrują się wokół podejścia skoncentrowanego na ludziach. Ludzie stanowią rdzeń każdej firmy i rozumiemy, że to właśnie pracownicy mają moc tworzenia efektywnych przedsiębiorstw. – komentuje Marek Ciunowicz, CEO, Corees Polska Commercial.