rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna GLP Poznań Airport Logistics Centre z dużym najemcą

GLP Poznań Airport Logistics Centre_3
Nieruchomość komercyjna GLP Poznań Airport Logistics Centre z dużym najemcą.

Firma Mastermedia powiększyła swoją powierzchnię w parku magazynowym GLP przy poznańskim lotnisku o dodatkowe 11 840 mkw. Jeden z liderów polskiego eksportu produktów spożywczych został tym samym największym klientem GLP Poznań Airport Logistics Centre, gdzie zajmie łącznie 28 775 mkw. powierzchni.

„Powiększenie magazynu w Wysogotowie jest jednym z wielu kroków, które podejmujemy w ramach globalnego rozwoju Mastermedia. Nasza współpraca z GLP umożliwia nam efektywne zarządzanie rosnącym wolumenem działalności logistycznej, zapewniając naszym klientom wyjątkową jakość usług na międzynarodową skalę. Dzięki nowoczesnym magazynom i nieustannym inwestycjom, Mastermedia jest gotowa na wyzwania globalnego rynku logistycznego i umacnia swoją pozycję jako partner biznesowy godny zaufania” – mówi Krzysztof Piech, Dyrektor Logistyki w Mastermedia Cioczek i Wójciak Sp.J.

W GLP inwestujemy długoterminowo i tak samo podchodzimy do relacji z naszymi Klientami, czego doskonałym przykładem jest współpraca z Mastermedia. Kiedy siedem lat termu firma rozpoczynała działalność w naszym parku w Wysogotowie, dostępna w tej lokalizacji powierzchnia wynosiła 12 tys. mkw. Od tego czasu powierzchnia wynajmowana przez Mastermedia wzrosła ponad czterokrotnie, a nasz park powiększył się prawie siedmiokrotnie. Bardzo cieszy nas, że polska firma rodzinna rozwija skrzydła w GLP Poznan Airport Logistics Centre, skąd dystrybuuje polskie i europejskie produkty”komentuje Paweł Żeromski, Business Development Manager w GLP.

Nieruchomość komercyjna GLP Poznań Airport Logistics Centre oferuje ponad 81 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej w centrum Wielkopolski. Lokalizacja w sąsiedztwie węzła drogi ekspresowej S11, pozwala w 8 minut dotrzeć do autostrady A2, a w 20 minut do centrum Poznania. W najnowszym budynku na klientów czeka jeszcze 7 tys. mkw. dostępnej od ręki powierzchni magazynowej o wysokości składowania 12 metrów.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora