rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna Brain Park w Krakowie z nowym najemcą biurowym

BrainPark_02Nieruchomość komercyjna Brain Park w Krakowie z nowym najemcą biurowym. Jest nim firma EY.

Działająca w sektorze usług profesjonalnych firma EY została nowym najemcą inwestycji Echo Investment w centrum Krakowa. Tym samym, deweloper zamknął komercjalizację pierwszego budynku kompleksu biurowego przy Alei Pokoju. EY, światowy lider w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, prawnego, technologicznego, biznesowego i transakcyjnego wynajął 2 000 mkw. powierzchni w Brain Park. Najemca wprowadzi się do nowego biura na krakowskich Grzegórzkach w drugiej połowie br.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak sprawnie przebiegł cały proces oraz z wyboru lokalizacji jaką jest Brain Park. Jedną z kluczowych misji EY jest budowanie lepiej funkcjonującego świata, dlatego też szczególną wagę w całym procesie przywiązywaliśmy do kwestii zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej. Jesteśmy dumni z tego jak poprzez nasze doświadczenia i wiedzę możemy implementować pozytywne zmiany. – podkreśla Anna Kicińska, Partnerka EY Polska, Liderka Grupy Doradztwa Rynku Nieruchomości.

Każdy tego typu proces to dla nas ogromne wyzwanie poprzedzone dogłębnymi analizami. Zmieniające się trendy i ewoluujące modele pracy powodują, że nasze podejście do realizacji tego typu procesów musi być nowatorskie, aby dostarczyć naszym pracownikom nowoczesne, jednocześnie ponadczasowe miejsce do pracy, rozwoju i budowania relacji. – podsumowuje Wojciech Szczepański z Zespołu Doradztwa Rynku Nieruchomości EY.

Biurowa nieruchomość komercyjna Brain Park to łącznie 43 tys. mkw. powierzchni biurowej oraz blisko 10 tys. mkw. terenów zielonych. Nieruchomość komercyjną Brain Park zaprojektowała pracownia Baumschlager Eberle Architekci Kraków, która postawiła na elegancką bryłę z ponadczasową, jasną elewacją. 

EY to pracodawca, który tworzy unikatowe analizy, dzieli się wiedzą, integruje środowisko przedsiębiorców oraz angażuje się społecznie. Dlatego cieszymy się, że na swoją nową siedzibę w Krakowie wybrał właśnie Brain Park. Nowy najemca docenił atuty budynku: najwyższy standard biura, dbałość o środowisko naturalne i zgodność z normami ESG. Tym samym, budynek A naszego kompleksu został w pełni skomercjalizowany. Prowadzimy obecnie zaawansowane rozmowy z kolejnymi firmami zainteresowanymi obecnością w pozostałych dwóch budynkach inwestycji. – dodaje Joanna Nicińska, dyrektor regionalna w Echo Investment.

Źródło: Echo Investment.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora