rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nieruchomość komercyjna Bawełnianka Bełchatów podjęła współpracę z CBRE GWS

Bawełnianka_02 (1)
Nieruchomość komercyjna Bawełnianka Bełchatów podjęła współpracę z CBRE GWS.

Inwestor Bawełnianki podpisał umowę z firmą CBRE GWS – jedną z trzech działających w Polsce spółek CBRE, należących do CBRE Group, Inc. największej na świecie firmie na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma CBRE GWS rozpoczęła już prace budowlane a także prace wykończeniowe w nieruchomości komercyjnej Bawełnianka Bełchatów. CBRE GWS odpowiadać będzie za aspekty techniczne niezbędne do otwarcia Bawełnianki i jej najemców na wiosnę 2023 roku.
Dzięki szerokiej gamie świadczonych przez CBRE usług, inwestor będzie mógł oddać ok 33.000 m.kw. powierzchni Bawełnianki w wykończeniu „pod klucz” w wypadku przestrzeni wspólnych oraz w standardzie „shell & core” w wypadku lokali handlowych i usługowych.
Inwestorem Bawełnianki jest firma GBB Invest sp. z o.o., której większościowym udziałowcem jest spółka TG Capital Sp. z o.o., należąca do holdingu finansowego działającego głównie w branży deweloperskiej oraz inwestycyjna spółka RM Investments Sp. z o.o., działająca na rynku nieruchomości. Wynajem prowadzi międzynarodowa firma Cushman&Wakefield, natomiast nadzór inwestorski nad komercjalizacją obiektu odpowiada firma Mallson Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora