rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Inwestor i zarządca nieruchomości magazynowych Peakside certyfikuje portfel nieruchomościowy w systemie BREEM

Logistics Point Piaseczno
Inwestor i zarządca nieruchomości magazynowych Peakside certyfikuje portfel nieruchomościowy w systemie BREEM.

Peakside Capital Advisors, inwestor i zarządca nieruchomości magazynowych, uzyskał dwie certyfikacje BREEAM IN-USE na poziomie „Very Good” dla ponad 50 tys. mkw. powierzchni magazynowo – biurowej w Logistics Point Raszyn i Logistics Point Piaseczno. Osiągnięta ocena jest efektem prowadzonej z sukcesem modernizacji w pełni skomercjalizowanych podwarszawskich centrów logistycznych. Działania podwyższające jakość obiektów realizowane są zgodnie ze strategią biznesową Peakside – Value Add.

– Cieszymy się, że modernizacja Logistics Point Raszyn i Logistics Point Piaseczno doprowadziła do uzyskania certyfikatów BREEAM IN-USE na poziomie „Very Good”. Osiągnęliśmy ten efekt zaledwie w ciągu dwóch lat od ich przejęcia i nie spoczywamy na laurach. Nadal intensywnie pracujemy nad wdrożeniem zmian w obiektach, które na rynku magazynowym istnieją od lat. Jako inwestor, ale także Asset Manager tych obiektów, jesteśmy dumni z uzyskanej certyfikacji, a także z poziomu satysfakcji naszych najemców, który potwierdza pełna komercjalizacja tych dwóch parków mówi Bożena Kaczanowska-Tajan, Asset Manager w Peakside Capital Advisors w Polsce.

Nieruchomość komercyjna Logistics Point Raszyn, wraz z Logistics Point Piaseczno i City Point Targówek, wchodzi w skład portfela nieruchomości zakupionego przez Peakside oraz Partners Group na początku 2022 roku. Po zakończonej modernizacji wszystkich obiektów, portfolio dostarczy na rynek ok. 150.000 m kw. nowoczesnej powierzchni logistycznej.

Źródło: Peakside Capital Advisors.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora