rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Globalworth pozyskał 145 mln euro finansowania bankowego na inwestycje komercyjne

Skylight_Lumen_Warszawa
Globalworth pozyskał 145 mln euro finansowania bankowego na inwestycje komercyjne. Finansowanie od banku obejmuje dwie flagowe nieruchomości komercyjne w Warszawie. 

Finansowanie obejmuje dwie nieruchomości komercyjne – budynki Skylight i Lumen przy ul. Złotej, które tworzą jeden z najbardziej prestiżowych kompleksów biurowych w Warszawie, a także Halę Koszyki – wielofunkcyjny obiekt z pierwszym w stolicy food hallem. Kredyt został udzielony przez renomowany niemiecki bank na okres siedmiu lat.

Skuteczne pozyskanie finansowania jest najlepszym dowodem zaufania rynku kapitałowego do naszej spółki i przyjętej przez nas strategii biznesowej. Jesteśmy pozytywnie oceniani nie tylko przez naszych najemców, ale również przez instytucje finansowe, potwierdzając wiarygodność Globalworth, jako zaufanego partnera biznesowego. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na  spłatę pozostałych zobowiązań finansowych grupy, co jeszcze bardziej wzmocni jej profil płynnościowy”. – mówi Rafał Pomorski, Managing Director – Finance & Operations, Globalworth Poland.

mat.pras.

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora