rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Firma Newport Logistics Fund sfinansuje inwestycję logistyczną w Zachodnim Londynie

heatrow
Firma Newport Logistics Fund sfinansuje inwestycję logistyczną w Zachodnim Londynie.

Newport Logistics Fund ogłosił niedawno sfinansowanie projektu o powierzchni 25 000 m kw. w pobliżu Amsterdamu, a także obiektu przemysłowego o powierzchni 32 000 m kw. w centralnej Polsce.
Newport Logistics Fund ogłasza swój najnowszy projekt inwestycyjny. Fundusz sfinansuje obiekt o powierzchni 80.000 stóp kw. na zachód od Londynu, regionie niezwykle atrakcyjnym zwłaszcza dla logistyki ostatniej mili.
Obiekt o zerowej emisji dwutlenku węgla netto będzie położony około 4 km na zachód od londyńskiego lotniska Heathrow i w pobliżu autostrady M25, na działce typu brownfield o powierzchni 3,2 akra. Jego ukończenie planowane jest na II kwartał 2024 roku.

„Trzecia inwestycja naszego funduszu oferuje niesamowite możliwości dla stworzenia łańcucha dostaw z szybkim dostępem do okolic Londynu” – mówi Szymon J. Ostrowski, Dyrektor Zarządzający NEWPORT LOGISTICS FUND. “Jest to lokalizacja o znaczącym potencjale wzrostu czynszów, ponieważ powierzchnia pod nowoczesne inwestycje w tym rejonie jest znacznie ograniczona”.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora