rynek nieruchomości na wynajem

Firma EcoVadis zostaje na dłużej w warszawskiej nieruchomości inwestycyjnej Spektrum Tower

00ede2bc51d3c6b116c3ee21ab616279
Firma EcoVadis zostaje na dłużej w warszawskiej nieruchomości inwestycyjnej Spektrum Tower.

Biurowa nieruchomość komercyjna Spektrum Tower to 32-kondygnacyjny wieżowiec oferujący ponad 32 000 mkw. powierzchni biurowej. Właścicielem i zarządcą budynku jest firma Globalworth, która ma tutaj również swoją siedzibę.
EcoVadis, firma raitingowa, przedłużyła na kolejne lata umowę najmu w warszawskiej nieruchomości inwestycyjnej. W biurowcu należącym do Globalworth, spółka zajmuje ponad 1 900 mkw. powierzchni biurowej na dwóch kondygnacjach i w efekcie jest jednym z największych najemców obiektu.

„Od kilku lat EcoVadis kojarzony jest z budynkiem Spektrum. Najemca docenia doskonałe położenie obiektu w samym sercu Centralnego Obszaru Biznesu oraz jakość dostępnej infrastruktury. Pracownicy korzystają z wygodnego dostępu do drugiej linii metra, czy licznych punktów handlowo-usługowych. W efekcie Spektrum Tower postrzegany jest jako nowoczesny biurowiec z komfortowymi warunkami do pracy. Przedłużenie umowy przez EcoVadis to potwierdzenie, że poczynione przez Globalworth modernizacje techniczne i prowadzony model zarządzania właścicielskiego obiektem spełniają wymagania wielu firm.” – powiedziała Agnieszka Głuchowska, Asset Management & Leasing Manager w Globalworth Poland.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora