rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Deweloper Panattoni uzyskał finansowanie na realizację nowej nieruchomości inwestycyjnej na Pomorzu Zachodnim

5418-Panattoni Park Szczecin V
Deweloper Panattoni uzyskał finansowanie na realizację nowej nieruchomości inwestycyjnej na Pomorzu Zachodnim.

Dla Panattoni kredytu w wysokości 20 mln euro udzielił mBank. Nieruchomość inwestycyjna Panattoni Park Szczecin V osiągnie 30 000 m kw., z czego blisko 1/3 wynajął już klient z branży horeca. Bidfood Farutex, specjalista z branży horeca wynajął w nowopowstającym parku ponad 8 600 m kw., zapewniając sobie odpowiednie miejsce do magazynowania i dystrybucji produktów spożywczych.

– „Ze względu na strategiczne położenie i dostęp do infrastruktury, region zachodniopomorski jest jednym z kluczowych rynków wschodzących w kraju – Panattoni dostarczyło tam już blisko 800 000 m kw. nowoczesnej powierzchni przemysłowej i cały czas rozwija swoje portfolio. Cieszymy się, że mBank dostrzegł potencjał naszego najnowszego projektu w Szczecinie i udzielił kredytu na jego realizację. Cenimy naszą wieloletnią współpracę z mBank i cieszymy się, że spełniamy oczekiwania instytucji finansowych. Dostarczamy najwyższej jakości przestrzeń magazynową, która jest doceniana przez naszych klientów, a także spełnia kryteria zrównoważonego budownictwa i coraz lepiej odpowiada na wyzwania unijnej taksonomii” – mówi Karina Trojańska, Chief Financing & Operating Officer w Panattoni.

Obiekt komercyjny Panattoni Park Szczecin V jest zlokalizowany około 20 minut zarówno od centrum Szczecina, jak również od niemieckiej granicy. Zgodnie ze standardem dewelopera obiekt przejdzie certyfikację metodą BREEAM na wysokim poziomie Excellent.

Źródło: Panattoni.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora