rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Deweloper magazynowy LCube ma pozwolenie na budowę nieruchomości komercyjnej w Mszczonowie

0b08d4d47e0b6403ddf0bcd1c66b0ae4
Deweloper magazynowy LCube ma pozwolenie na budowę nieruchomości komercyjnej w Mszczonowie.

LCube otrzymał pozwolenie na budowę dla kolejnej swojej inwestycji – LCube Mszczonów. Projekt jest już zatwierdzony i zakłada budowę parku przemysłowo-magazynowego o powierzchni ok. 31,5 tys. m2 na działce o powierzchni blisko 8 ha.
Nowy park przemysłowo-magazynowy LCube znajdować się będzie w dobrze skomunikowanej lokalizacji, praktycznie z bezpośrednim wjazdem z trasy S8 (poprzez ulicę Wspólną), łączącej północny wschód z południowym zachodem kraju. Położona w centralnej Polsce miejscowość Mszczonów znajduje się około 50 km od Warszawy, do której prowadzi bezpośrednio droga S8 z dogodnymi połączeniami z autostradą A2, czy drogą ekspresową S17.

„Strategiczne położenie na szlakach komunikacyjnych sprawia, że jest to lokalizacja budząca duże zainteresowanie zarówno branży logistycznej, jak i firm dystrybucyjnych. Swoje magazyny centralne czy regionalne ma w okolicy wiele firm handlowych, jak i operatorów logistycznych” – mówi Adrian Biesaga członek zarządu LCube.

LCube ma w Mszczonowie możliwość wybudowania budynku o wysokości do 40 m i zapewnienia przyłącza elektroenergetycznego o mocy przyłączeniowej 2,5 MW, z możliwością jej zwiększenia, co może być atutem dla firm zainteresowanych w pełni zautomatyzowanym magazynem, chłodnią, mroźnią czy halą produkcyjną. Deweloper zakłada także, że wszystkie nowe obiekty, w tym LCube Mszczonów będą przygotowywane w taki sposób, by spełniać wymogi certyfikatu BREAAM na poziomie Excellent.

Projekt przewiduje wzmocnioną konstrukcję dachu umożliwiającą montaż instalacji fotowoltaicznej. Dzięki dużej mocy przyłącza mamy też możliwość zainstalowania pomp ciepła. Stawiamy na szeroką paletę rozwiązań ekologicznych, które przyczynią się do zmniejszenia opłat eksploatacyjnych naszych najemców. Kwestie związane z ekologią, czy szerzej ze strategią ESG, którą jako deweloper mamy już w pełni zaimplementowaną, są obecnie coraz ważniejsze dla naszych najemców i chcemy w tym kierunku rozwijać nasze kolejne projekty” – dodaje Domini Łoś Head of Leasing w LCube.

Źródło: LCube.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora