rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Deweloper Archicom startuje z kolejnym etapem nieruchomości inwestycyjnej Zenit w Łodzi

zenit-archicom 1
Deweloper Archicom startuje z kolejnym etapem nieruchomości inwestycyjnej Zenit w Łodzi.

Pierwsze osiedle zaprojektowane zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju Miasta Łodzi stale się rozwija. Po odbiorach lokali z premierowej fazy oraz uruchomieniu osiedlowego huba mobilności nadszedł czas na wybudowanie dwóch nowych budynków mieszczących 120 mieszkań.

Najnowszy etap projektu zapewni mieszkania z jednym, dwoma i trzema pokojami oraz metrażami zaczynającymi się od około 34 mkw. Najbardziej okazałe przestrzenie mieszkalne osiągną powierzchnię przekraczającą 65,5 mkw. Mieszkania zaprojektowano w dwóch kameralnych budynkach posiadających pięciopiętrową konstrukcję. Powstaną one tuż obok zabudowy z pierwszego etapu, tworząc wspólnie okazałe zielone podwórko z alejkami do spacerów, ławkami, placem zabaw dla najmłodszych, a także szklarnią do uprawy nasadzeń kwiatów, warzyw lub krzewów ozdobnych.

Widzewska 22 to adres kojarzący się przez lata z betonowym parkingiem i potężną halą sprzedażową sieci Tesco. Naszym zamiarem jest stworzenie czegoś przeciwnego, a mianowicie przyjaznego osiedla sprzyjającego wygodnemu życiu, odpoczynkowi w rodzinnym gronie i rekreacji w otoczeniu zieleni. Za kilka lat oddamy w ręce łodzian kilkuetapowe osiedle przyszłości łączące ekologię, rozwiązania well-beingowe i technologie smart sterowane z poziomu dedykowanej aplikacji. Wszystko to zgodnie z naszą filozofią miastotwórczości, czyli dostarczania w polskich aglomeracjach atrakcyjnych inwestycji o wielofunkcyjnym charakterze. Najnowszy etap jest również niepowtarzalną okazją by skorzystać z rządowego programu Bezpieczny Kredyt 2% – mówi Dawid Wrona, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży i Marketingu w Archicom.

Źródło: Archicom.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora