rynek nieruchomości na wynajem

Biurowiec React w Łodzi zakończył proces komercjalizacji powierzchni komercyjnej

React_03
Biurowiec React w Łodzi zakończył proces komercjalizacji powierzchni komercyjnej.

Do grona najemców nieruchomości inwestycyjnej React w Łodzi dołączyły firmy Alorica Inc., Bank Pekao S.A. oraz Pekao Direct. Tym samym, zakończyła się komercjalizacja tego nowoczesnego biurowca położonego w centrum Łodzi.
Echo Investment liderem transakcji zawartych w tym roku na łódzkim rynku biurowym. W pierwszej połowie 2023 roku firma podpisała umowy najmu obejmujące blisko 10 000 mkw. powierzchni w budynku React.

Wybór Łodzi na europejską siedzibę Alorica Inc. to dowód, że nasze miasto przyciąga atrakcyjnym środowiskiem dla biznesu i dostępem do wykwalifikowanej kadry. Nowe centrum w React to również możliwości rozwoju zawodowego dla łodzian, ponieważ inwestor zapowiada stworzenie tu nawet 1 000 miejsc pracy. Doceniane przez pracodawców wysokiej jakości biura od Echo Investment zapewniają na wyciągnięcie ręki to, co w Łodzi najlepsze, czyli parki, komunikację miejską, restauracje, sklepy i liczne usługi – mówi Adam Pustelnik, Pierwszy Wiceprezydent Miasta Łodzi.

Nasze dobre wyniki w I półroczu, w tym rekordowa transakcja i łącznie 10 tys. mkw. wynajętych w React, podkreślają wiodącą pozycję Echo Investment na łódzkim rynku biurowym. Sukces komercjalizacji React to sygnał, że firmy nadal cenią zalety biurowego systemu pracy i bezpośredniej komunikacji. Świetna lokalizacja, wysoki standard przestrzeni, zaawansowane technologie i rozwiązania z zakresu zrównoważonego rozwoju to nasz przepis na doskonałe biuro. React skutecznie odpowiada na wszystkie potrzeby nowoczesnego biznesu i wpisuje się w rozwój rynku pracy w Łodzi – podkreśla Michał Żelski, dyrektor regionalny w dziale projektów komercyjnych Echo Investment.

Obserwujemy ożywienie na łódzkim rynku nieruchomości, a React to dotychczas jedna z najchętniej wybieranych przez najemców lokalizacji biurowych tego roku. Budynek cieszy się dużym zainteresowaniem zagranicznych i polskich firm, które cenią doskonałą lokalizację, energooszczędność i rozwiązania odpowiadające wymaganiom ESG. Biura w React spełniają też wysokie oczekiwania pracowników związane z bezpieczeństwem i wygodą pracy w zasięgu licznych udogodnień dodaje Marcin Włodarczyk, dyrektor regionalny firmy Colliers w Łodzi, odpowiedzialnej za komercjalizację biurowca.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora