rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Apartamenty na warszawskim Mokotowie od Yareal gotowe dla mieszkańców

dolina_mokotow_oczko_wodne

Deweloper Yareal wybudował apartamenty pod warszawską tzw. Skocznią.

Kameralne osiedle Rezydencja Dolina Mokotów zostało wybudowane w pobliżu pierwszej części kilkuhektarowego parku na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Mieszkańcy nowoczesnych i kameralnych apartamentowców będą mieli do dyspozycji dwa ogrodowe dziedzińce z oczkami wodnymi. Inwestycja Yareal została wybudowana w odległości ok. 1 km od stacji metra Wilanowska.

Inwestycję charakteryzuje dwupiętrowa zabudowa, która sprzyja zachowaniu prywatności. W każdej z klatek schodowych znajdują się maksymalnie 3-4 mieszkania na piętrze. W ramach inwestycji powstały łącznie 93 apartamenty.

„Okolice Rezydencji Dolina Mokotów stały się chętnie wybieranym miejscem zamieszkania przez rodziny szukające spokoju blisko centrum Warszawy. Nabywców znalazły prawie wszystkie apartamenty, w ofercie pozostało już tylko kilka – dwa 50-metrowe i cztery apartamenty o powierzchni około 110 mkw. To znakomita inwestycja, zapewniająca komfort ekstensywnej, niskiej zabudowy, a jednocześnie przestronnych mieszkań o wysokości 2,85. Pandemia sprawiła, że część klientów zaczęła szukać lepszych warunków mieszkaniowych z dodatkową przestrzenią do pracy, nauki i zabawy. Nie tylko w samym mieszkaniu, ale również na terenach wspólnych i w najbliższym otoczeniu, którego znaczenie zdecydowanie wzrosło w stosunku do wcześniejszych oczekiwań kupujących”– wyjaśnia Jacek Zengteler, dyrektor generalny Yareal.