rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Zakończyła się budowa obiektu logistycznego w formule BTS w Błoniu k. Warszawy

1_Logicor_BTS_Błonie

Logicor zakończył budowę obiektu logistycznego, który powstawał w formule build-to-suite (BTS).

Obiekt ten będzie jednym z najbardziej innowacyjnych centrów dystrybucji produktów leczniczych i pochodnych na rynku szpitalnym i farmaceutycznym. Inwestycja komercyjna o powierzchni 17 960 metrów kw. powstała w Strefie Przemysłowej Pass w Błoniu k. Warszawy. Projekt został zrealizowany zgodnie ze standardem BREEAM Very Good. dodatkowo deweloper wykorzystał wiele dodatkowych rozwiązań ekologicznych.
Nowoczesny obiekt logistyczny Błonie składa się z powierzchni magazynowej o metraży 16 650 mkw. oraz przestrzeni socjalno-biurowej wynoszącej 750 mkw.
„Tylko obiekty o najwyższej jakości są w stanie spełnić rygorystyczne wymagania branży farmaceutycznej dotyczące składowania leków. Nowa realizacja w Błoniu to przemyślana inwestycja, która spełnia oczekiwania naszego klienta zarówno pod względem standardów technologicznych, jak i doskonałej lokalizacji. Obiekt został zrealizowany w oparciu o strategię zrównoważonego rozwoju Logicor, standard BREEAM z oceną Very Good i z zastosowaniem dodatkowych ekologicznych środków. Naszym celem jest wdrażanie takich innowacyjnych rozwiązań we wszystkich nowych projektach” – powiedział Bartosz Mierzwiak, Dyrektor Zarządzający CEE & Northern Europe w Logicor.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora