rynek nieruchomości na wynajem

Warszawska nieruchomość komercyjna Wola Centre przyciągnęła nowych najemców

Wola Center_1

Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, z sukcesem rozpoczęła rok 2022.

Firma Hines wynajęła ponad 4 000 mkw. powierzchni biurowej w inwestycji Wola Center w Warszawie. W ramach kontraktów pozyskano czerech nowych najemców – Sąd Okręgowy w Warszawie, Ocean Winds Polska, Kancelarię Prawną Rö Radwan-Röhrenschef Petruczenko Tokarzewska oraz firmę Value4Real. Piąty najemca, Kancelaria Notarialna Anna Lubieńska Marta Figurska Paulina Chała spółka cywilna, przedłużył umowę, zajmując więcej przestrzeni biurowej w Wola Center. Wszystkie kontrakty są długofalowe, podpisane na okres co najmniej pięciu lat.
Wola Center to prestiżowy budynek biurowy o powierzchni ponad 34 000 mkw. nabyty przez fundusz Hines European Value Fund (HEVF 1) w 2020 roku.

– Początek roku dla Wola Center jest wyjątkowy pod względem finalizacji oraz przedłużenia umów najmu z pięcioma różnymi firmami. To dla nas duży sukces. Inwestycja na Woli to jeden z flagowych projektów Hines w Polsce. Jest wciąż doceniana przez najemców, których przyciąga nowoczesna, funkcjonalna oraz elastyczna przestrzeń biurowa, dostosowana do potrzeb każdego biznesu. Najlepszym dowodem na to, że oferowane przez nas biura są najwyższej jakości, jest fakt, że zaufały nam kolejne firmy, które stały się naszymi długoterminowymi partnerami – mówi Marta Wiewiórowska-Kudła, Leasing Director, Hines Polska Sp. z o.o.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora