rynek nieruchomości zabytkowych na sprzedaż

Tétris odpowiedzialny za fit-out inwestycji PRS w zabytkowej kamienicy w Warszawie

df625756e6b4f0be7e475d1d7ea47327
Tétris odpowiedzialny za fit-out inwestycji PRS w zabytkowej kamienicy w Warszawie.

Tétris jako firma projektująca i wykonawcza ma na swoim koncie realizacje apartamentów Złota 44, Cosmopolitan, RealCo, Aurec czy Dom Development.

W zabytkowej kamienicy Wolfa Krongolda z 1899 roku przy ul. Złotej w Warszawie, wzniesionej w stylu eklektycznym o bogatym wystroju elewacji, powstało 146 mieszkań na wynajem długoterminowy. Inwestycja należy do wiodącego europejskiego dewelopera koncentrującego się na dużych projektach komercyjnych i mieszkaniowych – AFI Europe Poland. Za kompleksowe prace wykończeniowe wraz z pełnym umeblowaniem lokali odpowiadała firma Tétris, lider rynku fit-out w Polsce.

AFI Złota 83 to w pełni zrewitalizowana kamienica znajdująca się w centrum stolicy połączona z nowo wybudowaną częścią. W tej prestiżowej inwestycji zaprojektowano 146 eleganckich, komfortowych i w pełni wyposażonych mieszkań na wynajem długoterminowy. Mieszkania dostępne są w dwóch standardach: COMFORT oraz VIP.

Ukończenie kolejnego projektu dla sektora PRS ogromnie nas cieszy. Tego typu inwestycji w Polsce jest coraz więcej, a według prognoz rynek ten będzie intensywnie się rozwijał. W prowadzeniu projektów fit-out w mieszkaniach na wynajem długoterminowy korzystamy z naszych doświadczeń w realizacji dużych obiektów hotelowych. Mamy świadomość, że ważny jest dobór materiałów, które są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim trwałe. Skala tego typu obiektów, przy kilkudziesięciu czy kilkuset mieszkaniach wymaga także posiadania sieci zaufanych podwykonawców i producentów – szczególnie w obecnej, trudnej rzeczywistości, w której utrzymanie planowanych terminów dostaw komplikuje wiele czynników gospodarczo-politycznych.

Krzysztof Poznański, Contract Director, Tétris.