rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

ROBYG wybuduje we Wrocławiu nową inwestycję – Przystanek Tarnogaj

ROBYG_Przystanek Tarnogaj_1
ROBYG wybuduje we Wrocławiu nową inwestycję – Przystanek Tarnogaj. Jest to nowe osiedle na południu Wrocławia. Budynek powstanie w doskonale skomunikowanej okolicy i w pobliżu Parku Wschodniego.

Ekologiczny budynek z myślą o rodzinach – takie będzie nowe osiedle przy ulicy Międzyleskiej na wrocławskim Tarnogaju. Jego mieszkańcy skorzystają z pobliskich terenów zielonych, znakomitego połączenia z centrum, a także wygodnego dojazdu w okolice Hali Stulecia i Stadionu Olimpijskiego dzięki Alei Wielkiej Wyspy.

– Nasza inwestycja posiada wszystkie atuty dobrze zaplanowanego i kameralnego osiedla. Przygotowaliśmy je z myślą o rodzinach z dziećmi, a także o ludziach młodych, którzy chcą się cieszyć mieszkaniem w spokojnej okolicy i jednocześnie korzystać z zalet dużego miasta – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Grupie ROBYG.

Przystanek Tarnogaj to już kolejne mieszkania, które deweloper wprowadził do swojego portfolio we Wrocławiu. Obecnie w ofercie ROBYG znajdują się: Dożynkowa 43 – osiedle domów szeregowych na Klecinie, Osiedle nad Widawą na Psim Polu i ROBYG Jagodno – atria i domy szeregowe.

Źródło: ROBYG.