Informacje dnia

Przy biurowcu Wave w Gdańsku pojawiła się pierwsza na rynku ładowarka dla hulajnóg elektrycznych Si

Gdański City Hub rozszerzył swoją dotychczasową ofertę o pierwszą na rynku ładowarkę dla hulajnóg elektrycznych Si. Alternatywne środki transportu promuje również krakowski High5ive.

Dzień bez Samochodu to dobra okazja do tego, by zostawić auto i skorzystać z alternatywnych, zielonych rozwiązań. Aby to ułatwić, przy biurowcu Wave, zrealizowanym w Gdańsku przez Skanska, uruchomiona została ładowarka dla hulajnóg elektrycznych – Si.
Kwestie związane ze wspieraniem alternatywnego transportu i szerzej – zrównoważonym rozwojem – to aspekty uwzględniane w strategii biznesowej i na każdym poziomie działalności Skanska. Szwedzki deweloper od lat oferuje w swoich biurowcach liczne udogodnienia dla rowerzystów, aby zachęcać pracowników do wyboru tej formy transportu. Miejsca parkingowe dla rowerów, stacje napraw, szatnie, prysznice czy oddzielne windy to ukłon nie tylko w stronę miłośników dwóch kółek, ale i środowiska. W krakowskiej inwestycji Skanska – High5ive – stworzono nawiązujące do nazwy kompleksu Bike5ive, centrum rowerowe, które zostało udostępnione zarówno najemcom, jak i mieszkańcom Krakowa.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora