Informacje dnia

Nowe osiedle mieszkaniowe we Wrocławiu z ofertą komfortowych lokali na sprzedaż

Nowa Racławicka_wiz1

Develia zakończyła budowę osiedla Nowa Racławicka na wrocławskich Krzykach. Pierwsi klienci odbiorą klucze do swoich mieszkań pod koniec marca, po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie budynków.

Osiedle Nowa Racławicka to jednoetapowy projekt, składający się z dwóch czteropiętrowych budynków, w których powstało 231 lokali o zróżnicowanych metrażach od 29 do 105 mkw. Wszystkie mieszkania posiadają dodatkową przestrzeń w postaci balkonu lub tarasu. W sprzedaży dostępne są ostatnie lokale.

W dzielnicy Krzyki, w niedalekiej odległości od projektu Nowa Racławicka, Develia realizuje także inwestycję Między Parkami, w której część mieszkań wyróżnia się widokiem na rzekę i atrakcyjnymi tarasami. Projekt będzie gotowy jeszcze w tym roku. W sercu wrocławskiej dzielnicy Krzyki wkrótce rozpocznie się także budowa nowej inwestycji Develii – Mist House, dostępnej w ofercie od końca stycznia.

Inwestycje Nowa Racławicka, Między Parkami i Mist House znajdują się w doskonałej lokalizacji. Wrocławskie Krzyki to jedna z najbardziej atrakcyjnych części miasta pod względem dostępu do infrastruktury, w tym sklepów, punktów usługowych, przedszkoli oraz szkół, komunikacji miejskiej i terenów zielonych. Mieszkańcy dzielnicy mogą cieszyć się znajdującymi się w pobliżu parkami i terenami zielonymi przy rzece Ślęży. Położenie inwestycji zapewnia łatwy dojazd do centrum i poza granice miasta.

mat.pras.