Inwestycje publiczne

Nieruchomości komercyjne na rzecz pomocy Ukraińcom: Peakside i Partners Group udostępnili PCK magazyn w Warszawie

default

Rynek nieruchomości komercyjnych w dalszym ciągu wychodzi Ukraińcom na pomoc. Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża (PCK) otrzymał do dyspozycji 2 400 m2 powierzchni magazynowej w stolicy.

Peakside Capital Advisors i Partners Group przekazali Mazowieckiemu Oddziałowi Okręgowemu Polskiego Czerwonego Krzyża do użytkowania magazyn w obiekcie City Point Targówek.  W planach jest podwojenie wielkości przekazanej powierzchni. Nieruchomość komercyjna została udostępniona nieodpłatnie do użytkowania przez PCK na rzecz pomocy dla uchodźców z Ukrainy. Obiekt City Point Targówek mieści się przy ul. Matuszewskiej 14 w warszawskiej dzielnicy Targówek.

 

Wsparcie okazane przez Peakside Capital Advisors i Partners Group jest nieocenione w obecnej działalności naszej organizacji. Udostępnienie tak dużej powierzchni magazynowej pozwoli Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi na przyjmowanie dużych ilości produktów z Polski jak i z zagranicy. Przełoży się to na prowadzenie długofalowej pomocy osobom przebywającym w Warszawie, jak również planowanie transportów na tereny Ukrainy – powiedziała Honorata Krzywoń Dyrektor Mazowieckiego Oddziału Okręgowego PCK w Warszawie.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora